- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 479 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 479 Culés
1
Paco podobno ma być pierwszy do odejścia po iniescie , szkoda ze Valverde szedł na śmieszny rekord wygrania ligi bez porazki i wystawiał przez cały sezon suareza tak jak i większość zawodników co później spowodowało brak sił i zaangażowania w rewanżu z roma w efekcie skutkowało to kompromitacja i odpadnięciem z LM a teraz porażka z levante i sezon można by powiedzieć jak 2 i 3 lata temu , a taki Paco gdyby chociaż co 3-4 spotkania dostał szanse to by mógł odciążyć suareZa i wykręcić 15-20 bramek licząc wszystkie rozgrywki życzę mu jak najlepiej niech odejdzie do jakiegoś klubu typu sevilla i pokaże ze jest bardzo dobrym napadziorem
20
@olejtm Teraz to śmieszny rekord, a po meczu z Levante wielki płacz i lament.
1
@Pusshi Sprawdź posty moje jeżeli Ci się chce już na początku roku pisałem ze powinnismy postawić na pierwszym miejscu LM bo LL już była wygrana i ze słabymi drużynami stosować rotacje ale niestety Valverde w bilbao grał zwykle na jednym froncie LL i czasami w PK doszedł gdzieś do 1/16 i nie wie co to rotacja, po meczu z roma pokazał swój kunszt wymienił większa czesc składu i zagraliśmy później pięknie z sevilla , można hejtowac zidane ale trzeba mu oddać ze rotacjami wygrywa trofea bo ma większość graczy w rytmie meczowym a u nas pełno gwiazd ale co z tego skoro grzeją ławkę , wejdę jak dembele w 87 minucie w rewanżu z roma a eksperci i tak policzą mu ile piłek stracił xdd
2
@olejtm Gdyby nie sedziowie, Madryt nie doszedlby nawet do 1/8. Stosowal rotacje i przegral lige kilka miesiecy wczesniej. Oczywiscie, LM najwazniejsza, ale w jakim stylu...
1
@olejtm Ta i za 2 lata będzie jak z Thiago, że wypusciliśmy super zawodnika :/ ale fakt niech idzie do Sevilli czy gdzieś bo w Barcelonie za bardzo nie ma szans na grę bo Suarez nawet jak jest w formie jakiej jest musi grać.