- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
15
Za dźwignię na Salahu, za uderzenie Kariusa w twarz, UEFA nie nałoży na ramosa żadnej kary (trudno mówić o dodatkowej, bo faulu po tych starciach nie odgwizdano). ehe ehe ehe ... nie wiem czy to jest jeszcze smutne, czy już śmieszne, szczególnie w kontekście czterech meczy Roberto.
1
@panczo Przecież jak sędzia nic nie odgwizda to nie ma mowy o żadnej karze tka niestety prawda sędzia to taki bandyta w białych rękawiczkach tak jak i cała Łuefa i Fujfa
23
@Barteo Szkoda, że ten przepis nie jest konsekwentny. Pique za uciszanie kibiców też kartki nie dostał, ale po meczu wszczęto postępowanie wobec niego. Za UCISZANIE. Tutaj idiota łamie zawodnika, chwilę później wali łokciem w głowę drugiego i nie otrzymuje za to nawet żółtej kartki, a po meczu nikt się tym nie interesuje. Ciekawe, czy jakby ktoś napluł od tyłu na sędziego (czego sam sędzia by nie poczuł i nie dostrzegł), to też by żadnego postępowania nie wszczęli.
Nienawidzę tego madryckiego klubu i nigdy nie będę mieć do nich szacunku. No chyba, że jakimś cudem za wiele, wiele lat przejmie ich ktoś, kto sprawi, że klub ten zmieni swój wizerunek.
1
@Barteo ok, to teraz pytanie, dlaczego w sytuacji kiedy Suarez ugryzł Chielliniego, a sędzia tego nie zauważył i nie zanotował w papierkach, przeciwko Suarezowi uruchomiono postępowanie i zawieszono go na XX spotkań ? Jak to się ma do tej sytuacji ?