- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
7
https://vimeo.com/277078967
Mateusz Opioła @chuck0029 na tt (polecam gościa, bo siedzi w piłce holenderskiej i kibicuje Ajaxowi). Świetna analiza taktyczna. Kolumbijczycy nas przeczytali jak dobrą powieść. Pazdan czy Góralski pokazali dlaczego nie nadają się na wielkie granie. Jedyni co trochę ogarniali to Zieliński i Krycha.
0
@krzychu1526 powinni to teraz obejrzeć przed Japonią ...
0
@krzychu1526 Krycha szczególnie ogarniał przy drugim golu...
Akurat Pazdan już nie raz pokazał, że na to "wielkie granie" to nadaje się jako jeden z niewielu w naszej kadrze.
Ta analiza jest na poziomie gimnazjalisty. Czepianie się Pazdana o nie wchodzenie w wolną przestrzeń świadczy o braku podstawowej wiedzy tego "eksperta" - każe wejście Pazdana w te "chmurki" to doskok co najmniej dwóch Kolumbijczyków i pewna strata. W tym czasie Rybus jest z przodu, Bednarek na środku, Krycha i Góralski za pierwszą linią rywali - autostrada do naszej bramki otwarta.
0
@mkord Tak, tylko że sam na łączy nas piłka powiedział że dobrze czuje się wprowadzając piłkę do gry obiema nogami, a tu ani razu nie wykorzystał hektarów miejsca przed nim
0
@krzychu1526 chuck to chyba user na innej fanowskiej stronie bo skądś kojarzę nick
0
@mkord Dzisiaj każdy klasowy obrońca wykorzystuje taką przestrzeń. Obejrzyj jak gra Chiellini. Nie wiem w którym miejscu Pazdan się nadaje na wielkie granie. Jak potrafi zagrać albo do boku albo do tyłu. Tak się grało 20 lat temu.
1
@krzychu1526 Do kogo on miał grać jak wszyscy byli pochowani za rywalami albo kryci? Nikt nie wychodził do podania.
1
@Striker Wprowadzanie piłki do gry przez obrońcę to podanie do partnera, który piłkę chce dostać, a nie wchodzenie z piłką w przestrzenie, gdzie strata jest praktycznie pewna, bo rywale podejdą bliżej a kierunki podania będą nadal pozamykane.
Myślisz, że Kolumbijczycy przypadkiem zostawiali przed nim tą wolną strefę? Oni właśnie czekali aż tam wejdzie w piłką, żeby go spresować i ruszyć z kontrą. W tej "analizie" widać, że zawsze trzech ich zawodników stoi szerzej, żeby go tam wpuścić.
0
@krzychu1526 Taktyczny.