- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
3
Skoro Mbappe jest na wypożyczeniu to jeśli ktoś przebije ofertę PSG czyli te 180 MLN, a sam Mbappe nie będzie chciał jednak grać w PSG to Mbappe może wylądować w innym klubie?
Jeśli jest taka możliwość to Perez może obrać kurs Mbappe, a nie Neymar.
PSG kupując Mbappe może znowu mieć problemy z FFP.
1
@Aerox wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.
1
@Aerox Z tego co się orientuję to nie. Mbappe został wypożyczony z możliwością wykupu za 180 mln po roku gry. Coś takiego jak my zrobiliśmy z Rafinhą..
1
@Aerox Mbappe juz jest w psg
1
@Aerox On już jest zawodnikiem PSG
0
@Aerox Nie wiem czy to będzie lepsze dla nas że kupi właśnie Mbappe zamiast Neymara chociaz i w jednym i w drugim przypadku mocno by mi żyłka pękła.
0
@Aerox A przypadkiem w umowie nie ma obowiązku wykupu?
0
@Aerox A nie jest tak że psg ma opcję pierwokupu?
0
@Skaramuczi Właśnie- jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie.Bądzmy tak szczwani jak inne zespoły wypożyczające od nas zawodników a nie tylko instytucją charytatywną w kwesti transferów.
0
@Aerox To jest wypożyczenie z obowiązkiem wykupienia za 180
0
@Aerox W umowie jest zapisany obowiązek wykupu , także nie ma szans .
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aerox Chyba te wypożyczenie jest dla nas kibiców, w gruncie rzeczy pewnie są jakieś umowy zobowiązujace między PSG, Monaco a Mbappe
0
@Aerox Nie może, wypożyczenie z obowiązkiem wykupu
0
@Aerox PSG musi go wykupić. (Nie mylić z ytuacja Rafinha-Inter)
0
@Aerox Myślę, że pod stołkiem już jest wszystko ugadane/załatwione..