- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
16
"Będący w dobrych stosunkach z CR7, reporter Edu Aguirre podaje, że na dzień dzisiejszy Ronaldo odchodzi z Realu na 99%. O transferze piłkarza do Juve informują również Marca, El Partidazo de COPE i El Larguero SER."
via SoloJuve
3
@barcelonaLM Plakac nikt za nim nie bedzie :) no nie liczac kibicow Realu. Tyle co napsul krwi nurkowaniem, pajacowaniem, buractwem i okazywaniem kompleksow, ktorych nabawil sie przez Messiego, to nikt nie bylby w stanie powtorzyc.
23
@LuisSalvano Juz tak po nim nie szoruj. Prawda jest taka, ze sporo krwi napsul nam licznymi bramkami i sukcesami. To on w glownej mierze wybil Real ponad przecietnosc i przywrocil im tron w LM.
0
@barcelonaLM Mi jakoś to Juve nie pasuje. Prędzej obstawialbym MU czy juz nawet PSG.
1
@Dep_del_Hasage A co to ma do rzeczy? Jest wielu bardzo dobrych piłkarzy, ale nie irytują tak jak ten człowiek. I nie powiesz mi, że nie napisałem prawdy. On zachowuje się na boisku (i nie tylko) tak, jakby miał jakiegoś gościa od wizerunku, który uczy go tych wszystkich śmiesznych zachowań (m.in. tego całego zabawnego rytuału przed wykonaniem rzutu wolnego, z podciągnięciem portek na czele). A co zrobił, gdy strzelił nam gola po tym, jak Leo wykonał cieszynkę z koszulką? Nieudolną kopię tego zachowania... Facet ewidentnie ma jakieś problemy ze sobą, a już na pewno męczy go fakt, że mimo stawania na rzęsach, nadal jest w cieniu Leo. Ja po nim płakać nie będę.