- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
2
Mentalność części LR...
O obowiązku wykupu Rafinhi poinformował kataloński Sport (tier 3 - wiarygodność słaba), ale ludzie wpadli w euforię, bo to pozytywna informacja. Sam przyznam głupi w to nawet uwierzyłam. Ale nie dlatego, ze podawał to Sport tylko kierując się żelazną logiką.
Teraz najlepszy dziennikarz w Katalonii Gerard Romero/ RAC1 (tier 1) zaznacza na TT słowo obligatoria przy wykupie plus potwierdza to w wywiadzie w programie, a tu dalej lament.
Od siebie tylko dodam, ze transfer ten śmierdzi na kilometr i obstawiam, ze to wypożyczenie to jakaś strategia by uniknąć inspekcji. Takie moje zdanie.
Ciekawe co na to INP?
0
@masq Z tym zarządem nigdy nic nie wiadomo, ale chyba nie są aż takimi frajerami.
1
@masq Opcja wypożyczenia z obowiązkiem wykupu to najlepsze co można zrobić. Wydłużamy okres amortyzacji zawodnika i mamy zapewniony wpływ $. Liczę że Gomesa uda się też tak "sprzedać". Ewentualnie wypożyczyć z opcją wykupu a jeżeli klub się nie zdecyduje (przypadek Rafy) to jeszcze raz wypożyczyć z obowiązkiem wykupu.
Ale tutaj panuje przekonanie że kluby prowadzi się jak w FM. Kasa leży na koncie, płaci się na dzień dobry 100% opłaty transferowej, płatności w ratach to oznaka patologii a wypożyczenia kretynizmu.
A tymczasem jest zupełnie odwrotnie: chyba wszystkie transfery gotówkowe są płatne w ratach, wypożyczenie świadczy często o rozsądku zarządzających klubem a trzymanie większej gotówki na koncie (szczególnie nieoprocentowanym) jest przejawem ignorancji jeżeli nie głupoty.