- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
0
Jest tu ktoś, kto gra w FM-a i ogarnia taktykę? Zawsze co próbuję sam jakoś wszystko ogarnąć to nic mi nie wychodzi i kończę na tym, że używam gotowych taktyk. Może ktoś z was mógłby coś na to poradzić, żeby zacząć to wszystko rozumieć
1
@Mow_mi_Douglas Takie już życie Douglasa :(
2
@Mow_mi_Douglas tu sie az roi od taktykow menedżerów i innych scoutow .... szczegolnie po 2 piwach
3
@Mow_mi_Douglas Mi dużo pomógł ten poradnik:http://www.centrumfm.org/upload/file/ps/pliki/pary_i_kombinacje_fm2015.pdf. Nie patrz na wersje gry. Akurat w tym aspekcie to nie za wiele się zmieniło.
0
@Mow_mi_Douglas Z tego co zauważyłem to taktykę trzeba przede wszystkim dopasować do graczy. Musisz zobaczyć jakie cechy, atrybuty mają Twoi piłkarze dostrzec gdzie jest mocny punkt. Wiedząc która formacja jest najsilniejsza i jaką ma charakterystykę pewnie wyklaruje Ci się pomysł jak to wykorzystać. Ważne w tedy aby odpowiednio dobrać treningi zespołowe jak i indywidualne.
Odnośnie szczegółów taktyki ja raczej zaczynałem od ogólnych i z biegiem czasu dobierałem szczegółowe (odnośnie szerokości gry, pressingu, zachowania z piłką i bez). Rzadko kiedy trafi się z taktyką od razu dlatego warto eksperymentować (najlepiej w presezonie). Jbc to pytaj w wiadomości ;)
0
@sebasek99 Dzięki wielkie, przeczytam.
0
@nabial Właśnie o tym wiem, a nie potrafię tego wykorzystać. Czytałem właśnie też jakiś poradnik żeby znaleźć największą gwiazdę w zespole, najlepszą linię (obrona, pomoc itd) i żeby to na nich oprzeć jak najwięcej. Tylko nie potrafię tego zrobić, zawsze moja analiza jest błędna :/
0
@Mow_mi_Douglas Zacznij więc od zaplanowania obrony. Spróbuj np z obrońcami i defensywnym pomocnikiem bądź dwoma w niskim pressingu bez, atakiem z wysokim pressingiem a środowymi pomocnikami w średnim ale z krótkim kryciem.
Z tego co zauważyłem najlepiej budować drużynę od dołu. Obrońcy im dłużej że sobą grają tym są bardziej zgrani. Wymaga to konsekwencji i mozolnego budowania wytycznych dla każdej pozycji