- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
4
Już w styczniu zespół Paris Saint-Germain może zasilić Lucas Paquetá.
[FOX Sports]
Barcelona również interesuję się tym zawodnikiem.
1
@SeeleyBooth Nie ma dla niego miejsca. Mamy pelna pomoc, podobne zdanie mam o De Jongu, za 2 lata jednego z nich mozna wziac, ale przez duze zainteresowanie De Jongiem, to trzeba kupic go za rok.
1
@Rewolucja123 Wziąść? Serio?
0
@TheNekro94 Zawsze to slowo myle. Nie krzycz tylko.
1
@Rewolucja123 Nie zamierzam. Ale warto kogoś doinformować bo aż razi..
15
@TheNekro94 Przed 'bo' stawiamy przecinek :D
2
@SeeleyBooth To już jest błąd innego rodzaju wynikający z szybkiego pisania na telefonie, a nie z braku znajomości języka polskiego ;)
18
@TheNekro94 Błąd to błąd :D
3
@TheNekro94 A może on też pisał szybko i na telefonie?
1
@Cariones Pisze zawsze na telefonie, a z tym slowem zawsze popelniam blad.
3
@Cariones Okej, ale "ś" samo mu się nie wcisnęło ;) Ja po prostu chciałem go doinformować, ale jak widać lepiej pisać z błędami, bo jak tylko kogoś poprawisz to się zlatują obrońcy ;P
6
@TheNekro94 Bo ludzie wychodzą z błędnego założenia, że osoba poprawiająca ma złe intencje, a zazwyczaj chodzi po prostu o to żeby nie popełniać takich błędów w życiu codziennym.
1
@JimMorrisonFCB Jeden zrozumiał :) Brawo Ty :D
0
@SeeleyBooth Świetny grajek. Trzeba o niego powalczyć, a po sezonie pozbyć się Vidala.
0
@Tomo1989 Co ma jeden do drugiego. Jak to piłkarze o różnej charakterystyce
0
@MarioVeB! Pewnie to, że obaj zajmują miejsce dla gracza z poza UE.