- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
37
Achraf Ben Ayad (bardzo rzetelny dziennikarz BeIN Sports):
''Zaraz po przerwie na reprezentacje, Valverde rozpocznie system rotacji w składzie. Barcelona w tym sezonie ma wielkie wyzwania, a ławka rezerwowych oferuje różnorodne rozwiązania. Nawet kluczowi piłkarze widzą, że są zobowiązani do odpoczynku w niektórych meczach.''
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Szybko się Valverde obudził, przespał cały poprzedni sezon
13
@BarcaInfo Błogosławieniu, którzy uwierzyli a nie widzieli
0
@BarcaInfo Wreszcie jest kim rotować. Szkoda że Busi nie ma zmiennika a to znaczy że Rakieta ma szansę pobić wszelkie rekordy ilości rozegranych spotkań w ciągu roku. No chyba że Samper nagle zacznie grać na poziomie swojego potencjału.
3
@QAZ W pewnych momentach mógł rotować, ale nie miał aż tylu możliwości jak w tym sezonie. Valverde jak widać jest trenerem, który nie lubi ryzykować i jakoś znacznie wprowadzać zmiany w składzie. W tym sezonie mamy solidnych zmienników, więc te rotacje powinny przebiegać zdecydowanie lepiej niż sezon temu.
0
@QAZ A czyli lepiej jakby w tym sezonie nie zaczął rotować.. Następny co wiecznie narzeka jak kobieta w ciąży.
4
@BarcaInfo Nie miał możliwości? A Paco za Suareza nie mógł zagrać co jakiś czas? Przypominam że mieliśmy gigantyczną przewage w lidze a rotacji prawie nie było. Przestańcie ślepo bronić Valverde. Co by nie zrobił to zawsze macie wytłumaczenie. Gomes na skrzydle to pewnie też genialny pomysł?
0
@QAZ Z jednej strony krytykujesz brak rotacji a z drugiej krytykujesz pomysł jej wdrożenia. No bez jaj :D