- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
0
Co sądzicie o haloween, czy najważniejsza jest radość dzieci ze słodyczy, czy tradycje polskie? Zapraszam
5
@Kubala22 Jeżeli traktują to tylko jako dodatek do naszej tradycji to nie widzę w tym nic złego
30
@Kubala22 Nie rozumiem ludzi, którzy tak hejtują Halloween i wrzucają mnóstwo zdjęć na FB mówiących o tym, jakie to święto nie jest złe, pogańskie i w ogóle... Kurcze, przecież to tylko zabawa tak? Nikt tego nie traktuje poważnie. Tradycje tradycjami, ale chyba można się bawić tak? Jak to mówią młodzi ludzie...masakracja.
3
@TheNekro94 Najśmieszniejsze jest to, że bardzo dużo rzeczy praktykowanych przez chrześcijan, a uznawanych jako "tradycję", wywodzi się z pogaństwa.
0
@Dejwol Na przyklad choinka ktora w dzisiejszych czasach stoi w kosciolach.
2
@Miloszq Chociażby. Albo przenoszenie panny młodej na rękach, przez próg. Osobiście chciałbym żeby u nas było bardziej hucznie obchodzone Halloween. Niezła frajda.
0
@Kubala22 Nie widzę w tym problemu, ktoś chce obchodzić Halloween - proszę bardzo, inny chce Dziady, droga wolna. Świat dąży do globalizacji, więc nie dziwmy się, że czerpiemy co raz więcej z zachodu. Ktoś czerpie z tego przyjemność, ma ochotę wydać na to pieniądze? Śmiało, to jest wyłączenie jego sprawa i jego portfel. Nic mi do tego. Nie łamie prawa czy jakiś spolecznych obyczajów.
0
@Kubala22 U nas kiedyś zamiast Halloween obchodziło się tzw. ,,Dziady". Za dzieciaka latałem z kumplami na ostatkach, też się przebieraliśmy i chodziliśmy po domach. Również fajne tradycje, które już niestety u nas umierają.