- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
0
Ja tam jestem spokojny o ten sezon, pamiętam jak w pierwszym sezonie Enrique początek sezonu był tragiczny a później wiem jak sie skończyło. Nie da sie przejść całego sezonu bez gorszego momentu i lepiej że jest on teraz niż później a w lidze i tak nie ma nam kto uciec.
0
@Crack18 Gorzej jak ten sezon będzie taki jak 16/17, czyli ostatni Enrique w którym cały czas graliśmy słabo i wygraliśmy tylko PK. Ale wiadomo, że każdy chce powtórki z 14/15.
1
@Konias4318 Myślę że z tak mocnym i szerokim składem prędzej czy później odpalimy
0
@Crack18 Ja pamiętam poprzedni sezon i ta nadzieja umiera
4
@Crack18 To wcale nie jest takie pewne. Mówiło się tyle, że taka mocna kadra i szeroka ławka jak nigdy i co? Na razie Dembele mimo kilku bramek wciąż zawodzi, Malcom nie gra nic, Arthur też nie gra nic, Rakitić gra tragicznie, Pique nie wie co się wokół niego dzieje na boisku, Umtiti wypadł a jakoś od marca nie prezentuje swojego najlepszego poziomu, Busi też gra słabo jak na siebie, Suarez ma przebłyski ale coraz rzadziej. Znów jest piłka do Messiego i wszyscy myślą ze jakoś to będzie. Do tego ten Valverde, który według mnie tutaj nijak nie pasuje, nie ma pomysłu na tę drużynę. Barcelonie potrzeba żywiołowego trenera, który wiedziałby jak wykorzystać taką kadrę, wziąłby ich przysłowiowo za mordę i postawił do pionu. Niestety ale nie ma kogoś takiego wolnego na rynku w tej chwili.