- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
0
Pamiętam jak przed MŚ zdecydowana większość uznała z góry, że ZP po wygraniu LM leci do Cristiano. Mówiłem, że zdecydują głównie Mistrzostwa Świata natomiast elita kazała mi się stukać w głowę. Dziś wiemy, że Ronaldo na 99 % tej nagrody nie dostanie. Więc macie coś jeszcze do powiedzenia?
1
@SkN Mądry taki, nie no szacun
0
@GenerałXavi Nie sądze.
0
@Kubsoleon Mądrzy to byli eksperci, którzy przed MŚ rozdali nagrodę.
0
@SkN I to świadczy o głupocie tej nagrody, a raczej osób decydujących. Mistrzostwa świata to kilka spotkań, często murowanych, gdzie liczy się szczęście. Wielka Francja grała z tragiczną Argentyną i omal nie wywinęła kozła. Brakowało niewiele. Na mistrzostwach liczy się kolektyw i dobieranie faworytów według tego turnieju jest nietrafione. Poza tym najlepszym zawodnikiem mś z ofensywnych był Hazard, który ciągnął Belgów za uszy.
0
@SkN Ja obstawiałem trójkę Griezmann, Mbappe, Modrić, więc nie do mnie ta uwaga
0
@GenerałXavi Rozwiń swoją wypowiedź :)
Akurat bardzo zależy mi na tym żebyś traktował mnie poważnie bo jak mam żyć bez tego?
0
@GenerałXavi Nie uważasz, że w roku MŚ to ten turniej ma decydujące znaczenie w tej kwestii? Jeśli nie to jesteś ignorantem.
0
@SkN Ma, ale niesłusznie.
0
@GenerałXavi Napisałem, że nie interesuje mnie Twoja opinia o mojej osobie. Brak czytania ze zrozumieniem się kłania :)
0
@kerouac Nie mówię, że słusznie ale tak to działa od dłuższego już czasu niestety.
1
@SkN Ma znaczenie ,ale nie musi decydować,. W 2014 mistrzami świata zostali Niemcy. Czy któryś z nich otrzymał ZP?
0
@GenerałXavi Można podyskutować konstruktywnie? :) Więc po co atak na moją osobę.
0
@Gomola Ja to rozumiem i ja się z tym zgadzam. Chodzi mi po prostu o to, że pisanie przed tym turniejem o ZP to żenada.
0
@GenerałXavi Gościu idź być znawcą gdzie indziej. Masz się za jakiegoś inteligenta a zwykły z Ciebie troll.
0
@GenerałXavi Wrzucasz mi, że nie traktujesz mnie poważnie wyrażając opinię również za innych uzytkowników. Wyśmiewasz moją majową opinię, która okazała się prawdziwa i na siłę chcesz mi wmówić, że nie mam racji mam pisząc dyrdymały o odejściu Cristiano. Odejdź w pokoju.