- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
4
Powiem szczerze Todibo + De Jong i ja bede wniebowzięty. Oby negocjacje z Ajaxem poszły dobrze.
23
@masq Dlaczego wniebowzięty? Bez urazy, ale widziałeś grę Todibo, bo ja nie. Oczywiście fajny ruch ze strony Barcelony z kupnem Francuza, ale on zawsze może nie wypalić więc spokojnie z huraoptymizmem :)
1
@SeeleyBooth Ostatnio robimy złote interesy na utalentowanych obrońcach ;)
0
@masq Od dawana wiadomo czego Ajax oczekuje i to z oficjalnych wypowiedzi ludzi z klubu. Tu się wszystko rozbija o wymagania de Ligta i przede wszystkim Raioli
1
@Azi Umtiti bezsprzecznie jest złotym interesem. Lenglet fajnie gra, mała cena, ale porównując do Umtitiego to Samuel lepszy. Lenglecik idealnie wpasował się w swoją rolę (czyt. pierwszego rezerwowego ŚO).
0
@SeeleyBooth Jest to dla nas korzystne rozwiązanie. 1 prawie pewniak za sporą kwotę na lata i jedna niewiadoma niemal za darmo. Poza tym ja generalnie w życiu mało ryzykuję, nie jestem typem hazardzisty. Może dlatego lubię, gdy robi to Barcelona. Moge to poczuć nie tracąc nic materialnego :D Poza tym młody ma fajne ruchy. Mam dobre przeczucie.
0
@SeeleyBooth Ja miałem na myśli Mine przede wszystkim ;)
Ale Digne i Marlon też wytransferowani z zyskiem.
1
@masq Zgadzam się, że Barcelona wykona fajny ruch pozyskując młodego, obiecującego obrońce niemalże za darmo lub za darmo. Tylko wyhamujmy nastroje żeby bańka później nie prysła i nie wylała się czara goryczy :) Lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować :)
0
@Azi Myślałem, że nawiązujesz bardziej do kwestii sportowych. Fakt do obrońców ostatnio nie dokładamy :)