- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
0
Sędziowanie zaczyna się robić jakąś jedną wielką paranoją. Jeśli takie dotknięcia uznawane są za faule to ciężko nazywać ten sport kontaktowym. Oszem, bramkarz próbował się ratować i miał zamysł faulu jednak nie udało mu się to bo tylko musnął Krzyśka po ramieniu. Zabawne, że sędzia oglądał tę sytuację i utrzymał decyzję.
1
@rado_Barca przeszkodził mu? tak. jest to nie dozwolone? jest. Proste, stracił równowage i tyle :P wiadomo, że dał od siebie, ale nie każde faule muszą iść po kościach, żeby były gwizdane
0
@rado_Barca Na pełnym gazie biegł i nawet takie dotknięcie może spowodować upadek, kto gra w piłkę ten wie.
0
@adamt1996 Racja, ale będąc obiektywnym muśnięcie po ręce nie wybija z rytmu biegu i każdy kto kiedykolwiek kopał piłkę to wie. W mojej opinii takie sytuacje nie powinny być gwizdane a wręcz karane za symulacje.
0
@Misiu1986 No tak średnio bym powiedział. Może kogoś o wadze 50kg ale na pewno nie gościa postury Krzyśka.
0
@rado_Barca Typowe DOGSO, sam sobie wyjaśniłes w pierwotnym komentarzu dlaczego czerwona. Nie interesuje go piłka tylko zawodnik, kontakt był,a czy mu się go powalic udało czy nie, nie ma znaczenia. Polecam lekturę Art. 12 przepisów gry. Były sytuacje że mijany tak bramkarz stał jak kołek i nikt nie miał do niego pretensji. Piłkarze to zazwyczaj nie takie ameby i doskonale wiedzą czym kończy się takie zachowanie. A upadek zawodnika jest rzeczą naturalną bo chce podkreślić że go chwycił, walnął czy coś bo gdyby po prostu się zatrzymał to by Consigliemu uszedł i błąd i faul na sucho, a kontynuacji akcji nie ma.