- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
1
Nie powinniśmy pisać o pudłach Dembele, ponieważ zespół który trwoni trzybramkową zaliczkę po prostu nie jest godny wygrania Ligi Mistrzów. Jeśli chcemy zwyciężyć, musimy tam pojechać jak po swoje, zaliczka i tak jest wspaniała. Biorąc pod uwagę przebieg meczu absolutnie nie zasłużona, ale football bloody hell! Nie bać się na Anfield, strzelić gola i jedziemy na Wanda!
1
@iFrontier Dembele w rewanżu pozmyka japy.
3
@iFrontier Pewnie jak zwykle wkrotce zacznie świetnie grac i zamykać szczekaczy do jaskiń ;) Tylko wróci po kontuzji do rytmu odpowiedniego i strzeli coś na przełamanie.
6
@iFrontier Dokładnie, niektórzy tu pisali, że jak odpadniemy z dwumeczu to będzie wina Dembele. Według mnie jesli stracimy zaliczke 3-0 to będzie wina całego zespolu.
3
@iFrontier widziałem jak ktoś na Tt pisał, że dojeżdżamy (chociaż ja się nie utożsamiam) Dembele za to że spieprzyl szansę na zamknięcie dwumeczu przy wyniku 3:0, a liwerpurzczycy są dumni ze swojej drużyny, mimo że salah trafił w słupek prawdopodobnie kluczową piłke jesli chodzi o ich szanse w dwumeczu. Beka tu z fanów właściwie każdej drużyny na tej Rambli, ale popatrzcie na siebie :D uwierzylbym że przeczytam wszystko tu wczoraj po meczu, właściwie cuda się działy bo nie banowali za przekleństwa po golu Messiego (dzięki :D) a okazuje się że wchodzisz i napina na dembele xD patrzcie na siebie i stopujcie, bo to obrzydliwe. Bez odbioru