- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
1
To jest najlepsza edycja ligi mistrzów w historii .Ja wiem , że jesteśmy niepocieszeni wczorajszym wynikiem i pewnie większość Cules była dziś za Ajaxem bo wkońcu to jest klub w jakiś sposó związany z Barceloną ale postawmy się w sytuacje kibiców , piłkarzy Liverpoolu i Tottenhamu . Dla takich chwil warto żyć ... Wychodzi na to że teraz nie warto wygrywać pierwszego meczu więc wniosek nasuwa się sam > w kolejnej edycji przegrywamy specjalnie pierwszy mecz by w drugim dokonać remontady i napisać kolejną piękną historie . Skoro nie umiemy bronić dobrych wyników z pierwszego meczu może warto zmienić nastawienie i pierwszy mecz zawalić by drugi szaleńczo wygrać . Oczywiście to pół żartem pół serio . A dlaczego jest tam ziarenko prawdy ? ano dlatego że Barcelona zawsze lepiej wypadała gdy miała nóż na gardle a nie kiedy mieczem wojowała :D
0
@messi 94 Mnie to boli, że tak średni Tottenham gra w finale. Przecież te drużyny mają fure szczęścia. Liverpool nas wczoraj pogromił ale w jakich okolicznościach. Dzisiaj Lucas strzela jakieś 3 placki i wchodzi do finału. Wolałbym Real w finale niz finał z zespolami z tej przereklamowanej ligi
0
@mientusek1407 Niech się fani Ligi Angielskiej sezon pocieszą, że ich kluby grają w Finale LM, bo oststnio to miało miejsce ponad 10 lat temu, a takto poza Chelsea to reguralnie kluby z Premier Lig dostawały w LM lanie.
0
@daniel32778 Zgadzam się Danielu przyjdzie lato i rozkupimy Premier League :D może włosi coś ukradną im bo mają teraz nowy system podatkowy który ułatwia sprowadzanie graczy zzagranicy .