- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 825 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 825 Culés
2
Co sądzicie o Mourinho? Szczerze mówiąc nie lubiłem go specjalnie nigdy, ale po wielu wypowiedziach uważam, że w przeciwieństwie do wielu trenów gada bardzo mądrze. Wiadomo co się działo w Realu, ale też trzeba zauważyć, że wygrał z Porto (!) LM, a do tego tryplet z Interem... dla mnie to jest niebywałe. Do tego uważa, że Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie, więc mały plusik jest ;p
0
@Momalsino Ja też uważam, że Messi jest najlepszy :D
Może też się na trenera załapie :D
0
@Momalsino Nie ma żadnych plusików ... Pamiętamy ten palec w oku ! #MourinhoNo!
0
@Fawrf A co ma piernik do wiatraka?
0
@Momalsino Szanuje ludzi z takim charakterem jak Mourinho. Wierny swoim pomysłom, przekonany o słuszności swojej filozofii. Typ lidera. Twardy i trudny charakter - mówi to co myśli, często nie zważając na konsekwencje. Jako trener zalicza obecnie spadek, ale osobiście wciąż uważam go za jednego z najbardziej wytrawnych taktykow trenerskich.
0
@Momalsino Mourinho ma 2 twarze. Jako ekspert jego wypowiedzi są naprawdę bardzo mądre i miło się tego czyta. Facet ma ogromną wiedzę i jest świetnym trenerem. Jednak jako trener wykreował sobie zupełnie inną rolę. Gierki psychologiczne, sprawia pozory gbura i na końcu zawsze pojawią się jakieś niejasności w drużynie. Połączenie naszej kadry z Mourinho byłoby chyba mieszanką wybuchową.
0
@Momalsino Rola eksperta mu służy i nawet nabrałem sympatii do niego, mimo wielu zachowań z przeszłości. Bardzo fajnie i rzeczowo mówi o piłce nożnej.
0
@Momalsino Jako eksperta bardzo go lubie. Jako trenera nie za bardzo głównie przez jego styl gry.
0
@Momalsino Z Realu zrobil bestie w 2011