- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
5
Ostatni mecz na Marcantonio Bentegodi rozegrał dziś Sergio Pellisier. Nazwisko raczej mało znane dla osób niezwiązanych z włoską piłką, bo niemal całą karierę spędził w tym dość słabym klubie, który obecnie jest całkowicie rozsypany. 19 lat w Veronie, żadnego sukcesy, a i tak zostanie zapamiętany jako legenda. Mało już jest takich piłkarzy. Też go bardzo lubię, mimo że bramki Juve strzelał :D
Chievo zdecydowało także o zastrzeżeniu numeru 31. z których występował Pellisier. A dziś piłkarze grali w takich koszulkach:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/60538344_2255356631200446_907556894934040576_n.jpg?_nc_cat=111&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=5e7635dcd81e6e8f405cce543feff3c5&oe=5D9F6BCD
Trochę tych pożegnań jest w tym sezonie we Włoszech. Z Romą kończy de Rossi, który jest ich zawodnikiem od 19 lat.
Dzisiaj też ostatni mecz Andrei Barzagliego na J-Stadium, bo Włoch kończy karierę po tym sezonie. Choć staż w klubie ma o ponad połowę krótszy niż wyżej wymienieni panowie, bo "tylko" 8 lat, z pewnością można go uznać za legendę klubu, grazie Andrea :(
Dokładnie rok temu z Juventusem pożegnał się Buffon :(
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2849180585109152&id=171522852874952&__tn__=%2As%2As-R
1
@Forza_Juve A o Abate zapomniałaś widzę
0
@Chwytliwy O kurde, nie wiedziałam, że Abate odchodzi z Milanu :O
1
@Forza_Juve I chyba zapata, dzisiaj Abate pożegnał się z San Siro, co więcej, sproourowal karnego, ale donnaruma
0
@Chwytliwy Nie oglądałam Milanu dziś, ale w ogóle się tego nie spodziewałam, Zapaty też nie, chociaż o konieczności rewolucji w Milanie wiadomo od dawna