- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
0
jak ktoś jara się muzyką trap to z chęcią usłyszę parę konstruktywnych opinii, wideło co by można było popatrzeć na kolorki w akompaniamencie darcia się ;p
0
@Piqueku przypominasz mi bardzo ghostemane xD
Podoba mi się ogólnie , tylko szkoda ze mix master słaby
Pozdro :D
0
@Piqueku zgadzają Ci się sylaby w wersach ? Czasem z rytmu wypada. A tak to fajne ;)
0
@Lil_Barcelonista co byś w mixie poprawił? Na pewno muszę trochę wysokie tony podciąć i podbić basy, środek chyba w porządku. Jakbyś mógł dać znać, to z chęcią skorzystam z rady, chce to dopieścić żeby mieć punkt wyjściowy jak powinny brzmieć kawałki inne :P
0
@Visca el Barca !! Wiesz co, w języku polskim napisanie tekstu tego typu żeby nie brzmiał żałośnie patetycznie i prosto jest niestety skomplikowane, więc stwierdziłam, że zastosowanie lekkiego offbeatu w niektórych miejscach i sklecenie fajniejszego wersu jest lepszym zabiegiem niż wrzucanie mega prostych linijek, które brzmiały by mega zalosnie. Na pewno będę pracował nad tym, żeby wszystko było w rytmie i tekstowo w porządku, ale niestety wymaga to dużo ćwiczeń, na które nie zawsze mam czas niestety:/
0
@Lil_Barcelonista bardziej inspiruje się chłopakami z suicideboys, ale dobrze chyba, że z amerykańskimi raperami się kojarzy xD dobry prognostyk
0
@Piqueku rozumiem, i tak szanuje za to co robisz bo u mnie to tylko w głowie siedzi.
0
@Piqueku tu już musisz się dopytywać kogos kto zna się na nim :D ja nie ogarniam go ale po prostu czuje ze przydał by się lepszy mix master
Suicideboys tez kozaki ;3
1
@Visca el Barca !! @Lil_Barcelonista
1
@Piqueku o chłopie , kozak ! Od razu lepiej
Pozdro :D