- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1180 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1180 Culés
3
Zastanawia mnie dlaczego Argentyna gra tak słabo. No bo przecież... Z jednej strony nie może chodzić o umiejętności jednostek. Messi, Otamendi, Aguero, Dybala, Martinez (swoją drogą ciekawy grajek, warto się przyglądać), czy Di Maria...... A z drugiej strony, gdy ogląda się mecz Argentyny, widać niecelne podania, nieudane dryblingi, brak trafnych decyzji. Przecież Armaniemu w ostatnim meczu ktoś prąd odłączył. Otamendiemu zresztą też. Di Maria drybluje bez sensu, tracąc piłkę. Nie potrafi przyjąć długiej piłki w biegu. Formacje się rozwarstwiają (CZWÓRKA OBROŃCÓW bez sensu stoi z tyłu, gdy pomoc stoi na środku, a atak próbuje coś działać), nie ma żadnego podłączania się pod ataki, budowania przewagi liczebnej. Atak odpowiada za atak, obrona za obronę, a Messi za pomoc i atak.
To naprawdę wygląda tak, jakby na każdym z tych zawodników ciążyła ogromna presja, z którą nie umieją sobie poradzić. Na Messim, bo jest najlepszym piłkarzem i ktoś wymyślił, że MUSI wygrać wszystko, a na reszcie? Bo grają z Messim i muszą mu pomagać, nie mogąc udowodnić swoich własnych umiejętności? To jest straszne, że Argentyna nawet nie gra każdej piłki na Leo, oni próbują grać również samodzielnie. Ale co z tego, skoro ich podania są zupełnie niecelne i bezsensowne, a każde decyzje okazują się być trudniejsze i z mniejszą szansą na powodzenie, niż alternatywne... Czy ktoś potrafi RACJONALNIE wytłumaczyć powód tego, co widzimy, albo chociaż podrzucić ciekawą teorię?
2
@SwieteOfficjum tak jak mówisz, gigantyczna presja narastająca z każdym niecelnym zagraniem, straconym golem i nieudanym meczem. Ciężko będzie z tego się wygrzebac
0
@SwieteOfficjum klątwa.
1
@SwieteOfficjum
Wszyscy ci zawodnicy, których wymienileś na poczatku są albo napastnikami albo skrzydłowymi z wyjątkiem Otamendiego. To właśnie już tu zawarta jest odpowiedź.