- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
70
Abidal, sekretarz sportowy Barcelony, może być kluczem w negocjacjach między Barçą a Paris St Germain w sprawie transferu Neymara, ze względu na jego silne relacje z Al-Khelaifi. Przygotowuje się do długich negocjacji między Barçą a Paris Saint-Germain tego lata. [Standard]
0
@BarcaInfo Neymar, Messi, Dembele, Suarez, Coutinho, Griezzmann. Ktoś będzie musiał odejść. Cou, albo Dembele.
1
@MaTt_BarcaFan Jeśli przyjdzie i Neymar i Griezmann, to obydwoje.
0
@Veb1233 Noo nie ma chyba innej opcji.
0
@Veb1233 Nie, tylko jeden.
0
@Veb1233 nie prawda odejdzie malcom i cou wtedy dlaczego may sie dembele pozbywac??
0
@thebaanqn bo i tak nie będzie gral a jest mlody i pobiera wysoką pensje?
0
@Bartek22 @thebaanqn Będziemy mieli na ataku Messiego, Suareza, Griezmanna, Neymara, Dembele/Coutinho. 5 klasowych zawodników na 3 pozycję. Za dużo.
0
@Veb1233 Ponoć mamy 4-2-3-1 grać.
Zresztą ani Griezmann ani Neymar na ławce siedzieć nie będą, więc jakoś trzeba sprawę rozwiązać.
0
@Veb1233 a jak pozbędziesz się Dembele to za mało. Braknie kogoś, kto wejdzie na oba skrzydła i da jakość.
0
@Bartek22 Przy 4-2-3-1 to faktycznie jeden z nich powinien zostać, tylko pojawia się tutaj aspekt finansowy. Podejrzewam, że i Coutinho i Dembele nie zarabiają mało, a dawać taką pensje 5 napastnikom byłoby bardzo ciężko i bezsensu. Dla tego zresztą nie chce, żeby Neymar tu przyszedł.
@BigShaq Właśnie to jest ten problem. Trzeba znaleźć złoty środek. Nie ma tutaj rozwiązania idealnego. Nie wiem jak to chce rozwiązać Bartomeu, na szczęście to nie ja muszę myśleć, jak to rozwiązać. Trzeba liczyć, że Bartek wie co robi, chociaż wydaje mi się, że on po prostu chce nakupowac jak najwięcej gwiazd, bez jakiegoś większego sensu.