- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
0
https://www.r-gol.com/komplet-nike-fc-barcelona-baby-2017-18-domowe-847319-456.html
Widzieć swoje dziecko w takim stroju... Piękne :)
1
@SeeleyBooth tylko gdyby nie ten rak na środku...
0
@SeeleyBooth Nie wiem czemu, ale nie kupiłbym swojemu dziecku czegoś takiego ^^. Na pewno nie w przedziale 12-18M tak jak tam podane.
0
@Danny Gaucho A w jakim przedziale? :)
0
@SeeleyBooth W takim, że samo chciałoby to założyć.
3
@Danny Gaucho Do czasu póki nie potrafi dokonywać jeszcze własnych wyborów jest całkiem spoko. Z wiekiem oczywiste, że zmuszać rodzic dziecka nie może :) Układanie życia, podporządkowując pod ambicje rodziców jest jedną z największych krzywd jakie można mu wyrządzić :)
0
@Danny Gaucho ja na zgodzie fc siostrzeńcowi 6letnienu kupiłem tydzień temu komplet, ale z tego sezonu co był teraz i zadowolony :D
0
@AboveYou 6 lat, a 18 miesięcy to lekka różnica ^^
@SeeleyBooth Zgadzam się, dlatego nie chciałbym pod pretekstem niespełnionych ambicji tatusia jako piłkarza, żeby dziecko za wszelką cenę musiało interesować się piłką. Wiadomo, to tylko strój, ale jak już pociągnąłeś temat dalej :)
0
@Danny Gaucho moja corka dostala komplet z sezonu 2017/2018 w tantym roku, miala 18 miesiecy. Sama zakladala i przez dwa tygodnie nie ist istnjaly inne ubrania w domu. Jest kolorowo, tata ma taka sama koszulke i to sie dla dziecka liczy.
1
@matsu No i w porządku :)