- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
1
Neymar ma przerośnięte ego, odchodząc z Barcelony do PSG chciał zdobyć ZP, wiedząc że w Barcelonie będzie w cieniu Leo. Niestety projekt PSG nie odpalił, miał stać się niekwestionowanym najlepszym piłkarzem na świecie, a się tylko od tego oddalił. Stracił 2 lata kariery a tersz jedyną szansą na jej "uratowanie" jest powrót do Barcelony, gdzie Messi zrobi wszystko żeby Ney stał się najlepszy.
2
@D10SLEO gdyby nie kontuzje to wykręciłby ładne statystyki grając w tej ogórkowej lidze
0
@salandrill2 w tym roku w LM tez pechowo, a cos czuje ze PSG tez by sie po nas przejechalo w obecnej edycji.
Gdyby chociaz Mbappe nie zawiodl w rewanzu z United i skonczyl chociaz jedna akcje z tych co mial to byloby Ciekawie.
Roznica klas miedzy PSG, a United byla ogromna w grze i do dzis nie wiem jak oni odpadli.
0
@AboveYou ta edycja LM wogóle była dość specyficzna. W finale zagrało Live które ledwo sie z grupy wyczołgało i Totenham który zdominowaliśmy w grupie. Było sporo meczy których wynik zaskakiwał
1
@AboveYou PSG by sie po nas przejechalo? Oni nie potrafili pokonac United ktore bylo jak sam piszesz o pare klas slabsze. Moze by wygrali z nami a moze my bysmy wygrali, nie ma mowy o jakims przejechaniu sie. LM to dwumecz u ostatni raz to przejechal sie po nas Bayern 7-0
0
@Jakdxb Ogladales ich mecze z United ze tak zapytam z ciekawosci? Bo piszac o klasie druzyn mialem na mysli to co zaprezentowaly w dwoch meczach przeciw sobie.
0
@AboveYou Ogladalem, porazajacy brak skuteczności i konkretow. Ewidetnie braklo Neymara.
0
@Jakdxb Oni tam wgl grali glebokimi rezerwami jesli dobrze pamietam w 1 meczu co nie przeszkodzilo im zdeklasowac United totalnie. No bezradni byli bardzo czesto (United).
0
@AboveYou Glebokimi rezerwami to gralo United w rewanzu xD Na pewno nie PSG w zadnym z meczy.
0
@Jakdxb Przeciez PSG obroncow musialo wystawiac w drugiej lini bo nikt nie byl dostepny :D