- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
63
Barca ogłosi transfer Griezmanna w ciągu kilku najbliższych dni i zaprezentuje go w przyszłym tygodniu. Barca zapłaci 120 mln €, nie będzie negocjować z Atletico. [ESPN]
22
@BarcaInfo dokładnie, lepiej niech oni nie negocjują, bo ze swoimi zdolnościami zapłacą 140 mln (:
1
@BarcaInfo trochę szkoda. Może udałoby się obniżyć kwotę dokładając Semedo. Może wtedy takie 80 mln byłoby realne.
0
@Johnnie_Walker A tak mamy młodego PO, który jest wystarczająco dobry, żeby odejść za 45-50 mln do drużyny, której zależy na wzmocnieniu tej pozycji. Choć oczywiście nie spodziewam się negocjacyjnych cudów po naszym zarządzie.
1
@PJ777 młodego? ;)
0
@Johnnie_Walker 25 lat to dobry wiek na transfer, ma jeszcze wiele lat kariery przed sobą.
0
@PJ777 ja tylko mówię, że gość który za 4 miesiące kończy 26 lat to już nie jest „młody piłkarz” :)
0
@Johnnie_Walker No a jaki jest 25 latek jeśli nie młody?
Już nie przesadzajmy bo zaraz dojdzie do tego że 22 latek będzie już za stary na transfer
0
@gorgota wyluzuj, ja w ogóle nie powiedziałem czy on jest na cokolwiek za stary, czy za młody. Kariera większości piłkarzy profesjonalnych trwa około 15 lat, z czego na najwyższym poziomie może 10 (i wtedy mówi się najczęściej o wielkich gwiazdach). W takim wypadku, jeśli już 19-20 latkowie mogą być jednymi z najlepszych na świecie, to nie mówmy o 26 letnim piłkarzu, że jest młody. Zawodowo nie jest. Jest w połowie swojej kariery. Nie mówię, że jest stary. Czy dla was na prawdę istnieją tylko dwa „stany”? Młody i stary?