- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
2
Kłos, Kwolek, Bednorz, Muzaj i Kaczmarek dołączą do drużyny w Zakopanem i będą walczyć o miejsce w 14 na kw. Olimpijskie.
0
@kewin mam tylko nadzieję, że będzie Bednorz, bo chłopak bardzo się we Włoszech rozwinął, do tego chciałbym Klosa za Nowakowskiego.
0
@kewin Muzaj I Kwolek a brak Hubera I Komendy
2
@KacperVEB brak Hubera bo są lepsi srodkowki po prostu, a Kwolek i tak chhba bez szans, bo przed nim Leon, Kubiak, Szalpuk, Śliwka i raczej Bednorz, który miał zdecydowanie lepszy turniej niż Kwolek, który na ten moment jest chhba 6 przyjmującym, a jedzie tylko 4.
0
@KacperVEB Brak Hubera wynika po prostu ze zdecydowanie większej konkurencji na pozycji środkowego. Niemniej, Komendę dałbym za Łomacza. Chyba, że faktycznie Komenda dostanie szansę na Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata, bo w kwalifikacjach i tak zagra przez te trzy mecze - Drzyzga. Łomacz pewnie pojawi się na boisku tylko w ramach podwójnej zmiany, za to Komenda powinien być głównym rozgrywającym w Pucharze Świata.
@Kredon No właśnie nie wiadomo, ile w końcu pojedzie tych przyjmujących, bo jedne źródła mówią o czternastu zawodnikach, a inne o dwunastu. Jeżeli będzie to dwunastka, to pewnie zabierze czterech przyjmujących. Współczuję trenerowi, poważnie.
Spokojnie. Komenda, Huber czy Popiwczak to pewnie zawodnicy, którzy pojadą do Tokio. Rok to wystarczająco wiele czasu, aby się rozwinęli jeszcze bardzej.