- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
0
Cześć Wam! Pod koniec września (23-30) planuje podróż do Barcelony, i mam zamiar wybrać się na mecz z Villarealem. Czy moglibyście mi doradzić jak nejlepiej kupić bilet? Zależy mi żeby mieć dobry widok (np. trybuna prosta), no i jakie jeszcze macie tipy odnoście tego co robić/zwiedzać w Barcelonie. Wielkie dzięki wszystkim którzy się udzielą!
2
@InvictusQQ dobarcelony.pl
1
@InvictusQQ To w takim razie musisz zajrzeć koniecznie tutaj: https://www.dobarcelony.pl/11-bilety-na-mecze-fc-barcelony-jak-kupic-ceny-terminarz-znizki.html
Znajdziesz wszystkie nurtujące Cię odpowiedzi :)
0
@InvictusQQ ja dwukrotnie kupowałem bilet przez oficjalną stronę i nie było problemu. Jeżeli masz możliwość to postaraj się płacić z konta w walucie euro. Mi bank ściągnął w złotówkach i przewalutował po bardzo wysokim kursie. Nie wiem czy na przykład nie opłaca się bardziej przeprowadzić płatności za pomocą Revoluta, ale to musiałbyś się dowiedzieć czy system na stronie zaakceptuje tę kartę. Może uda Ci się zaoszczędzić trochę.
Co do zwiedzenia, mi się tam podobało absolutnie wszystko. Ciasne uliczki pełne malutkich knajp są niezwykle klimatyczne i warto spędzić czas w takich mniej obleganych przez turystów miejscach. Jeśli chodzi o większe atrakcje - z pewnością do zaliczenia spacer po Rambli, park Guell, zabawa w parku Tibidabo. Zwróć uwagę, że park Guell jest podzielony i do głównej części, która przeważnie jest na fotkach (z tą długą ławą) trzeba kupić bilet. W wysokim sezonie czasem jest tyle osób, że brakuje biletów i trzeba kupić na następny dzień na przykład, ale w Twoim terminie nie powinno być problemu. O zwiedzaniu Camp Nou oczywiście Ci nie mówię :D. Dodam od siebie, że jeśli lubisz poćwiczyć na powietrzu to na plaży są drążki do street workoutu, bardzo fajny klimat do treningu :).
1
@Aveiro Dzięki wielkie!
0
@Robertinho Dzięki!
0
@nieprzysiadalnosc Dzięki!
0
@InvictusQQ Camp Nou jest tak zrobione, że z każdego miejsca jest super widok
a po Barcelonie to możesz chodzić wszędzie, bez planu, dosłownie każdy fragment miasta jest piękny