- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
0
Ilu defensywnych piłkarzy potrafi obecnie tak pięknie strzelić jak Lothar Matthaus? Oddałem na niego głos w naszej sondzie bo naprawdę był niesamowitym piłkarzem.
1
@Janiama ja oddałem na Pirlo, choć mogłem i na Vierę , albo na naszego Busiego, sorki, Busi to dla mnie fenomen na pozycji DP.
0
@Janiama ja jeszcze nie mogę się zdecydować - Pirlo, Vieira(który pewnego okienka transferowego był blisko naszego klubu, a zarazem moim marzeniem), Makelele, Redondo? Każdy fantastyczny i każdy ma coś innego do zaoferowania.
1
@Chwytliwy Jak masz chwilkę czasu to proszę obejrzyj te 9 minut o Lotharze. Naprawdę warto
0
@Janiama aż mi się przypomniało
Szkoda że nie wyszło mu w Barcy.
0
@Janiama Znam Lothara, jednak dla mnie taki Busi był zwyczajnie lepszy, technika, inteligencja na boisku , świetne przesuwanie sie , Lothar to był po prostu niesamowity walczak z kapitalnym kopytem oraz czytaniem gry, coś ala N'Golo Kante , on momentami podchodził czasem pod środkowego pomocnika , Busi to jest wyryte na papierze pozycja Defensywnego Pomocnika, no oprócz motoryki gdzie Lothar go tam zjadał.
1
@Chwytliwy O, tak. Zdecydowanie numer jeden Pirlo i tylko Pirlo. Polączenie Xavi = Inesta w jednym. Legenda na zawsze.
Pamiętaje cie Babangide i Babajare?))))))
0
@Chwytliwy Technicznie Lothar umiał wszystko i na pewno w tym aspekcie nie ustępował Busiemu. Do tego strzelał bramki miał asysty zdobywał Złotą Piłkę i grał zarówno w środku pomocy ale i przez wiele lat na środku obrony. Był najbardziej wszechstronnym piłkarzem jakiego znałem a trochę ich widziałem w życiu.
1
@AssisMoreira Babangida Babajaro Finidi Okocha Yekini Amokaschi ale to była paka