- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
0
Czekamy aż uruchomi się Bechler, Romero, SER i Cat Radio, czy przynajmniej alternatywne źródło z Paryża - Le Parisien. Na razie jesteśmy bombardowani tylko newsami od RMC ;)
13
@LuisSalvano Czy RMC jeszcze jakiś czas temu nie było dla Ciebie bardzo dobrym źródłem?
1
@LuisSalvano Czekamy na Achrafa.
1
@NGTRX Już to tłumaczyłem. Nie twierdzę, że nie jest. Jednak zaczyna to dziwnie wyglądać. Zobacz, że wszystkie inne źródła milczą, a ci od 00:30 nagle zmienili front jako jedyni. Mi to wygląda trochę jak manipulacja poprzez zaprzyjaźnione media ze strony szejków.
0
@Rewolucja123 On to akurat obudzi się na sam koniec i wypowie się, gdy wszystko już będzie jasne.
2
@LuisSalvano No nie wątpię że Tobie to tak wygląda, bo napisali coś co u Ciebie wywołuje nieprzychylne reakcje.
0
@NGTRX Nie. Jak napisze to samo jeszcze Bechler i np. Romero to wtedy będę praktycznie pewien, że to prawda. Na razie mówimy o tylko jednym źródle.
1
@LuisSalvano To już nadinterpretacja z Twojej strony
2
@LuisSalvano Jak wszystkie najlepsze źródła o czymś napiszą to faktycznie można to przyjąć za wysoce prawdopodobne. Po prostu śmiesznie to wygląda, gdy nagle stajesz się wielkim sceptykiem, a w drugą stronę chwyciłbyś się czegokolwiek. A potem jeszcze to innym wypominasz.
2
@NGTRX Trzymam się swojego zdania i tyle. Na razie jedno źródło podało jakieś informacje i tyle.
0
@NGTRX A gdzie on napisał czy to dla niego słabe źródło? napisał że dostajemy newsy tylko od tego jednego i czekamy co inni powiedzą a Ty coś wkręcasz jakby napisał że to słabe źródło.