- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
3
Wiecie jakie są fakty? W demo Fify zagra więcej osób niż w Pełną wersję Pesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. UWAGA! Fun Fact: Lenny Face miał zapobiec brania tego na serio, ale zapomniałem, że dalej panuje żałoba po wczorajszym meczu naszej Reprezentacji i nie można żartować przez kolejne 3 dni.
12
@4drian0 "Fakt – zaistniały stan rzeczy, a w rozumieniu potocznym wydarzenie, które miało miejsce w określonym miejscu i czasie. W tym sensie faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca, można jednak mówić o przewidywaniu przyszłych faktów – czyli zdarzeń, które najprawdopodobniej wydarzą się. Zdarzenia te jednak stają się faktami dopiero wówczas, kiedy już wydarzą się. "
Wiki
;)
Więc na chwilę obecną faktem jest że w PESa zagrało więcej osób niż w fife bo już wyszło a drugie jeszcze nie.
2
@4drian0 90% z nich to dzieci dla których PES jest za ciężki :)
7
@Messibestplayerintheworld No i mamy pierwszego uczestnika naszej łapanki pod tytułem "Ty pelikanie!". Proszę nam opowiedzieć coś o sobie.
Komentarz usunięty
2
@4drian0 Zgłosić czy nie zgłosić, oto jest pytanie...
0
@Bobo25 Ja już zgłosiłem, teraz twoja kolej ;D
0
@4drian0 okej
20
@4drian0 Wiesz jakie są fakty? Męczące są te bitwy PES vs FIFA. Mało kto potrafi obiektywnie ocenić obie gry i konstruktywnie wskazać ich zalety i wady. Zamiast tego co roku o tej porze pojawiają się fanboye obu gier, którzy widzą tylko zalety tej do której się przyzwyczaili i wyśmiewają tą drugą. Nuda...
0
@Bobo25 @KamQiX Branie wszystkiego na serio również jest męczące.
1
@Messibestplayerintheworld Trzeba nie mieć układu nerwowego i dobrego wzroku, żeby grać w PES :D
0
@4drian0 Trolowanie na okrągło również jest męczące.
0
@JimMorrisonFCB Raczej nie inaczej.
0
@Messibestplayerintheworld Gracze PES'a tacy dorośli, że muszą się wywyższać mentalnie nad graczami FIFY, nieźle