- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
5
Tak przypadkiem trafiłem na artykuł na tej stronie z 12 stycznia 2009. :D
„FC Barcelona przygotowuje ofertę opiewającą na 65 mln euro, mającą na celu pozyskanie piłkarza Olympique Lyon, Karima Benzemy.
Jak podaje francuska gazeta "Aujourd'hui Sport", Barça jest jednym z klubów zainteresowanych usługami napastnika. Transfer nie będzie łatwy do zrealizowania, gdyż sternik Lyonu, Jean Michel Aulas, podkreślał niejednokrotnie, iż za mniej niż 100 mln nie zgodzi się na sprzedaż Benzemy.
Co więcej, Joan Laporta będzie miał godnego siebie rywala w walce o pozyskanie Francuza. Benzema jest bowiem jednym z priorytetów Manchesteru United, szczególnie jeżeli Old Trafford opuści w najbliższym lecie Carlos Tevez. "News of the world" donosi, że oferta Anglików wyniesie około 45 mln euro.
Karim Benzema znajduje się także w orbicie zainteresowań Realu Madryt. Gdyby transfer Francuza do Barçy doszedł do skutku za ową cenę, napastnik Olympique stałby się najdroższym piłkarzem w historii klubu.”
https://www.fcbarca.com/25231-65-mln-za-benzeme.html
2
@IronSanHybrid Piekło zamarzło. Benzyna w Barçy. Holy smokes! =D
1
@IronSanHybrid kupiliśmy niewypoał Zlatana,potem wspaniałego Villę który już nie był sobą po paskudnym urazie,i w końcu Luisa Suareza,jedną z najlepszych "9" XXI wieku.
0
@IronSanHybrid najlepsze ze odszedł za 35. widocznie naprawdę chciał iść do tego Realu
1
@Avada Kedavra No i w sumie dobrze, że nie przyszedł do nas.
0
@IronSanHybrid Twierdzisz, że w sumie dobrze, a skąd wiesz? Być może zakumplowałby się z Messim i miałby lepsze statystyki od Suareza.
0
@kamyk_23 Ale otoczka wokół niego i ta afera .... dobrze, że to ominęło Barcę.