- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
19
Jadon Sancho - Pierwszy piłkarz w tym sezonie z pośród lig TOP5, który zdobył tzw. double-double, czyli ponad 10 bramek i asyst, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. [Goal.com]
Przepiękny.
2
@Danny Gaucho Planujesz jakis cykl np. przypominajacy lekko zapomiane gwiazdy, takie jak Jari Litmanen?
0
@Colon Myślałem nad tym, żeby zrobić to po zakończeniu obecnego cyklu. Tylko, że piłkarzy zapomnianych, z niewykorzystanym potencjałem itd. jest/była cała masa i mogłoby się to ciągnąć i ciągnąć.
1
@Danny Gaucho Jakby co, chętnie podrzucę nazwiska, o których mógłbyś pisać :)
0
@Danny Gaucho to niech sie ciagnie i ciagnie, fajnie by bylo. Moja rodzina i ja liczymy na Ciebie. Nie musza to nawet byc jakies gwiazdy, ale fajnych zawodnikow byla naprawde, tak jak napisales, masa. 'Ruud Hesp ;)
0
@Colon Jak jesteśmy przy Holandii to ja bym chętnie poczytał o Pierre van Hooijdonku
0
@Danny Gaucho Noo niby spoko, ale ja coś nie ufam piłkarzom z BVB. Kagawa w United nic nie pokazał, Sahin w Realu to samo, Gotze w Bayernie tak samo a Dembele jest obecnie wrakiem piłkarza.
1
@JimMorrisonFCB Ten to mial jeb.. tzn petarde w nodze.
od razu nazwiska sie przypomiaja - Meho Kodro :)
0
@Colon I super wolne :) Jay Jay Okocha
1
@Colon @JimMorrisonFCB Nic nie obiecuję, ale może wziąłbym się za to po nowym roku, bo chcę jeszcze odświeżyć jeden cykl, który już robiłem. Listę możesz Jim tak czy siak podesłać, bo pewnie coś z niej wybiorę.
1
@Danny Gaucho Za parę dni podeślę Tobie listę na priv w takim razie.