- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
0
Jakie macie podejście do nowych rzeczy czy też nowych wyzwań? Chodzi mi o to czy nastrajacie się pozytywnie i mówicie ,, będzie dobrze '' czy raczej coś w stylu no dobr ,, zobaczymmy co z tego wyjdzie '. Ja mimo tego że jestem pozytywnie nastawiony do życia i w sumie do ludzi, zawsze podchodzę ultra źle do czegoś , np zapisując się na treningi na Crosa to mówiłem a pewnie nie dam rady, albo że ludzi mnie ,, zjedzą '' a okzało się totalnie co innego , pozytywnie się zaskoczyłem a co za tym idzie ,,, zajarłem . Tak samo z pracą, myślałem n początku ' nie ogarne , będzie cięzko, nie będę umiał odpowiednio doradzić , a teraz ? Nie powiem sam z siebie jestem zadowolony, z czysytym sumieniem coś polecam , klienci chyba w sumie doceniają moją szczerość , bo mówie otwarcie że coś jest badziewiem, nie opłaca się to , lepiej dołożyć i mieć spokój. Z pewną kobiet też tak miałem . Była prześliczna, i miała spore powodzenie u faacetów. Raz się spotkaliśmy po dłuższym czsie ( byliśmy zwykłymi znajomymi ) i potem się spotykliśmy idobrze się czuliśmy w swoim towarzystwie. Jak to ja, zakładałem że pewnie nie będzie chciała się spotkaćwyjść coś zjeść , spędzić weekendu wspólnego czy pojsć do kina. Wszystkie te cheeckpointy zaliczone. Jak to u was wygląda?
0
@AdrianStoku Przepraszam za błędy coś mm nie tak z klawiaturą ..... teraz zauważyłem
0
@AdrianStoku Ja myślę chwilę czy będzie tak czy siak. Jednak chwilę później mówię sobie że będę improwizował i będzie dobrze. Staram się nie rozkminiać i nie myśleć za dużo co i jak będzie.
0
@AdrianStoku Ja raczej jestem opozycją optymisty, zależy od charakteru, również od dotychczasowych przeżyć.