- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
6
Efekt nowej miotły zadziałał w WHU. Odsuwając na bok kwestie psychologiczne, niewątpliwie piłkarze grają często na zwolnienie danego trenera. Nikt przecież nie wmówi, że przychodzi nowy-stary Moyes i w dwa dni uczy drużynę zwyciężać takim stylem.
Jest to stan chwilowy i pozorny, a pierwsze niezadowolenie oraz
kwestionowanie trenera zacznie się wraz z pierwszym solidnym potknięciem. Nie bardzo mi się podoba taka praktyka w futbolu.
Moyes już był. Kadra od tamtego czasu za wiele się nie zmieniła. WHU mają potencjał kadrowy na top 7, ale z takim zarządzaniem klubu będą rok w rok bić się o utrzymanie.
3
@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.
1
@kerouac
Lubisz WHU mój Ty drogi @kerouacu?
1
@kerouac Najlepiej pod względem zmiany Coacha wygląda Chelsea, United wciąż chwiejne, a także w podobnym przypadku odchodził mou jak Pellegrini z West Hamu, w ekipie Franka widać brak zgrzytu mimo potkniec oraz widać zespół, ja liczę na Artete, bo to może być nasz przyszły kiedyś trener jeśli będzie mu się wieść w ekipie kanonierow.
A co do polityki, a nie to taka polityka raczej się nie uda, jedno gorsze potknięcie i zespół złamie się szybko, tak to zawsze wygląda, zobaczymy jak będzie Everton teraz wyglądać.
1
@Odesseiron Nom, jedna z ulubionych ekip na wyspach obok wilków, Newcastle i Totkow. :)
0
@kerouac Ale to przez Hooligans?
2
@Odesseiron Myślę, że tak + historia klubu, kibice itd.