- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
4
Zapraszam do 14. (ostatniej) części serii "Przetrwaj Święta bez Barcelony z VamosRakietą" (tak, nie miałem weny ;D). Seria będzie polegać na podsumowaniu codziennie aż do meczu z Espanyolem gry jednego zawodnika (czasem może być ich więcej) w minionej połowie sezonu i wystawieniu mojej subiektywnej oceny w skali od 1-10. Oczywiście zapraszam do dyskusji w komentarzach ;).
#14 Messi
I w końcu przyszedł czas na Leo. I cóż mogę powiedzieć? Kolejny sezon, w którym Argentyńczyk jest niezastąpiony. Czas jego kontuzji był czasem, w którym Barca cierpiała. Mimo upływającego czasu, ciągle gra zjawiskowo. 12 bramek i 6 asyst w 13 meczach w Lidze to jest tylko najlepsze potwierdzenie moich słów. Niesamowite występy z Celtą, Borussią, Mallorką, Valladolid, Eibarem i Sevillą. Zapewnienie zwycięstwa z Atletico było kluczowym momentem w utrzymywaniu pozycji lidera. Jeśli Messi będzie tak zmotywowany w LM jak w poprzednim sezonie, to możemy zajść daleko. Jak będzie - zobaczymy.
Ocena 9/10
0
@VamosRakieta
1. część - Ter Stegen i Neto
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8026835#comment
2. część - Pique
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8029390
3. część - Lenglet
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8030425
4. część - Umtiti, Todibo i Araujo
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8033675
5. część - Junior Firpo i Alba
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8035270
6. część - Semedo i Wague
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8037408
7. część - Roberto
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8040062
8. część - Busquets i Rakitić
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8043205
9. część - De Jong
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046063
10. część - Arthur, Vidal, Aleña, Riqui Puig
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8047616
11. część - Dembele, Ansu Fati, Perez
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8051194
(troszkę się tutaj pomieszalo. Mam nadzieję, że dacie radę ;))
12. część - Griezmann
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8053698
13. część - Suarez
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8055728
1
@VamosRakieta Rakitic dobra robota ;)
1
@Fawrf wiem ;).