- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 710 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 710 Culés
84
Nie winiłbym za remis samego De Jonga. Jako jeden z nielicznych ma jaja, by iść w drybling, a nie szukać gry na alibi do najbliższego. Pierwsza żółta przerwanie groźnej kontry - każdy trener pochwaliłby go. Druga to cena jaką zapłacił za swoją ofensywną grę.
66
@Lisek Winienie de Jonga przy takiej Barcelonie jest komiczne xD
3
@Lisek Tak jak pisałem wczoraj. Z ostatnią drużyną w tabeli my nie możemy wierzyć, że żaden nasz piłkarz nie popełni błędu. Tak się właśnie kończy minimalizm w futbolu i odpuszczanie przy prowadzeniu tylko jedną bramką. Stara Barcelona to by takiemu Espanyolowi trójkę w pierwszej połowie wcisnęła i wtedy mogliby sobie klepać całą drugą połowę oszczędzając siły na kolejne mecze.
0
@Lisek Pierwsza żółta kartka to wina Griezmanna, który fatalnie podał na kontrę rywala.
1
@Lisek jak można w jakikolwiek sposób wybielać De Jonga? Jeśli masz na koncie żółtą kartkę to ciągnięcie rywala za koszulkę po swojej stracie jest czymś karygodnym. Za tak idiotyczny błąd powinna być lodówka na trzy mecze. Dembele również ma jaja by iść w drybling? Dlaczego po nim ciągle jest pojazd, że zalicza jedynie straty? Niesamowite są te podwójne standardy wśród komentarzy.
1
@cat_r37 nie ma co porównywać Franka do Dembele, pierwszy to dojrzały facet który wie czego chce od życia, przyszedł do klubu marzeń i zapieprza, nawet sam od siebie zaczął się wcześniej uczyć hiszpańskiego... a ten drugi? To duże dziecko, które woli grać na konsoli niż trenować, ciągle połamany i spóźniony na trening.
0
@pikass14 co to ma do postawy na boisku?
0
@cat_r37 wszystko? Nie powiesz mi, że nie podoba Ci się postawa Jonga na boisku, nawet pomijając fakt czerwonej kartki - każdemu się może zdarzyć, ale Jong gra, a nie wiecznie siedzi w szpitalu. Dembele jest jeźdzcem bez głowy, w tym chaosie czasem mu coś wyjdzie. Rozumiem też, że może trudno ich porównywać, bo to dwie całkiem różne pozycje, jednak gdybym miał wybrać po prostu lepszego piłkarza jest nim dla mnie Franek.
0
@pikass14 kompletnie nie rozumiesz.
Dembele za podejmowanie ryzyka jest wręcz krytykowany. De Jong za ryzyko okraszone idiotycznym błędem jest wybielany.