- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
4
Swoją drogą ktoś z was wierzy w wygraną w SPH? Ja raczej nie i uważam, że w takiej formie ciężko nam będzie przejść Atletico.
28
@kuz ja to nawet się nad tym nie zastanawiam, uważam to za nic nie znaczący turniej towarzyski.
0
@kuz swoja droga ciekawe, czy zagraja gracze B od 1 z Atletico o puchar tymbarku.
0
@kuz
Myślę, że będzie mecz jak większość w ostatnich paru latach: chaos, dużo niedokładności, czasami nas przycisną, ale może to się skończyć zwycięstwem mimo wciąż bardzo wstydliwej i żenującej gry. Zwycięstwem przez umiejętności indywidualne poszczególnych piłkarzy, np. wolny Messiego, nagle genialny strzał Suareza jak to ma w zwyczaju, czy coś w tym stylu. Więc jeśli będzie zwycięstwo, to totalnie nie spodziewam się zwycięstwa poprzez współpracę całej drużyny, a jedynie poprzez indywidualności, czy po prostu szczęście.
0
@kuz mam takie odczucia jak przed tym turniejem towarzyskim rozgrywanym w wakacje, zero napięcia, czy przegrają czy wygrają jakoś mnie nie obchodzi. Chciałbym tylko żeby kilku młodych zagrało.
0
@kuz
Mi tam bez róznicy .Jw. zwykły turniej towarzyski
0
@kuz Większość i tak ma gdzieś ten puchar Myszki Miki, ja też. Warty tyle samo jest co Carabao Cup.
0
@Coutinho007 @MarioVeB! @Danger204 @Rewolucja123 Niby tak, ale jak Real wygra to (przynajmniej u mnie) będzie jakieś tam poczucie porażki, bo zawsze tak mam jak coś wygrywają a my gramy w tym turnieju.
5
@kuz
Zacznijmy od tego ,że Realu i Atletico nie powinno byc w ogole w tym turnieju robionym na siłe
0
@kuz W starej formule byśmy 2 mecze tylko z Valencią zagrali A Realu tak jak pisze Mario nie powinno tu być, tak samo Atletico no Ale wiadomo kasa musi się zgadzać.
0
@kuz a ja się założę, że zagramy jak w rewanżu z BVB bo na pucharach nam zależy
0
@MarioVeB! Śmiesznie będzie, gdy w finale SPH zagrają Real z Atletico. Bezsens.