- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
0
Słuchajcie jest taka sytuacja, dostałem mandat z fotoradaru, więc zrobiłem przelew do US w Opolu, dzisiaj przychodzi mi pismo ze mandat jest nieopłacany i z odsetkami, na tym druczku jest inny adres i nr konta, czyli wychodzi ze to moja wina, czy jest szansa na odzyskanie tej kasy co przelałem do US?
0
@Kubox Na bank odzyskasz albo po prostu przeksieguja tamta wplate na mandat.
0
@bixmix Okey, no to super, a nie wiesz jak z tymi odsetkami co przyszły mi do zapłaty?, teraz najlepiej zadzwonic do US czy do GITD?
0
@Kubox To zależy kiedy oplacałeś. Jak w tym roku, to przelew powinieneś zrobić na mikrorachunek.
0
@Lopezz80 To było w listopadzie zeszłego roku
0
@Kubox W jaki sposób opłaciłeś mandat, czy poprzez specjalne formularze w bankach (bankowość elektroniczna)?
0
@Kubox Mialem taka sama sytuacje, musisz sie z nimi skontaktowac zeby przeksięgowali platnosc. Wtedy nie bedziesz musial tez odsetek placic.
0
@Bobo25 Tak wybrałem US w Opolu i podałem tam pesel itd
0
@Kubox DZiał ksiegowy musi zrobić korekte przelewu i bedzie wszystko oki
0
@Kvothe07 Zadzwonic w pierwszej kolejnosci do US w opolu czy gitd?
0
@Kubox to musisz skontaktować się z nimi
https://www.opolskie.kas.gov.pl/pierwszy-urzad-skarbowy-w-opolu/zalatwianie-spraw/mandaty/-/asset_publisher/7Em3/content/kontakt-w-sprawie-mandatow?redirect=https%3A%2F%2Fwww.opolskie.kas.gov.pl%2Fpierwszy-urzad-skarbowy-w-opolu%2Fzalatwianie-spraw%2Fmandaty%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_7Em3%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_7Em3_
0
@Kubox Tam gdzie poszla zla wplata :P jak trafisz na infolinii na ogarnieta osobe to bez problemu ogarnie Ci temat
0
@Kvothe07 Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, pozderki ! ;)