- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
0
Suarez wypada na prawie dwa miesiące, większość osób pisze, że niepotrzebny nam napastnik. Moim zdaniem Barca musi kogoś ściągnąć koniecznie, dlaczego?
Ponieważ obecnie zostajemy z dwoma podstawowymi atakującymi: Messim i Griezmannem, oraz dwoma młodzikami: Perezem i Ansu. Jak wygląda gra Barcelony na wyjazdach - tego chyba nie trzeba komentować. Griezmann to typowa ''10'' i podwieszony napastnik, nie poradzi sobie na pozycji numer 9, będzie się doublował z Messim, a poza tym wystarczy sobie przypomnieć jego mecze w Atletico, gdy grał na tej pozycji. Wyobraźmy sobie, że jeszcze nie daj Boże Francuz albo Argentyńczyk również wypadają z gry doznając jakiejś kontuzji, i kim my mamy grać w ataku? Zawodnikami z Barcy B, którzy nie są ograni, bo grają raz na parę miesięcy? Nie mówię oczywiście o ściągnięciu zawodnika podobnego do Boatenga, bo to był totalny niewypał, lecz przykładowo Carlos Vela w tym przypadku jest świetną opcją, zawodnik zna ligę, jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i strzela wiele bramek. Nie powielajmy błędów z zeszłych sezonów, chyba większość zapomniała co się działo, gdy Sandro i Munir grali w podstawowym składzie.
0
@WoJjTas Zgodze sie z Tobą ze na pewno drugi napastnik jest potrzebny ALE obecy sezon bym traktowal jako przejsciowy. Nie wyciagnie sie raczej nikogo sensownego w tym okienku. Wole dac szansu Ansu i Perezowi a dopiero po sezonie ruszyc po Lautaro Martineza. Nowy trener+ kilka transferow i bedzie mozna optymistycznie patrzec w przyszlosc.