- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
5
43-letni kierowca fiata jest podejrzany o śmiertelne potrącenie pieszej w Wielopolu Skrzyńskim (woj. podkarpackie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że po tym jak uderzył w kobietę, nie udzielił jej pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Znaleziono go kilkaset metrów dalej w rowie.
Policjanci zbadali mężczyznę alkomatem. Okazało się, że ma w organizmie 3 promile ! 43-latek został przewieziony do szpitala.
Sprawca wypadku został zatrzymany i trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Grozi do 12, dostanie 8, wyjdzie po 4-5 = żart.
Jezu, w tym naszym kraju dzieje się totalna patologia jeżeli chodzi o prawo i sądownictwo. No nie ma dnia żeby człowiek nie czytał o jakimś absurdzie związanym z tym naszym prawem. Podrób pieniądze lub oszukaj innych ludzi, albo nie daj Boże państwo na kasę, a na pewno dostaniesz więcej niż za zabicie samochodem człowieka będąc pod wpływem alkoholu...
Często pojawiają się głosy, że za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym będąc pod wpływem alkoholu powinno się odpowiadać jak za morderstwo i chyba się z tym w pełni zgadzam.
3
@bixmix dla mnie siadanie po spożyciu alkoholu za kółko jest równoznaczne z usiłowaniem morderstwa. Pal sześć jeżeli kierowca zginie, jednego pijaka mniej, tragedia jest jeżeli ktoś przez takiego typa straci życie - wtedy sprawca powinien być sadzony jak za morderstwo z premedytacją.