- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
1
No co zrobisz, w biurach ligi angielskiej rachunek się zgadza :D
https://x.com/OutofcontxtVAR/status/1215935209755103232
0
@Kengo Jakoś mnie to nie dzwi :)
0
@Kengo No tam była ręka, ale błędów w PL jest od groma niemal wszędzie, zresztą ta ręka VVD jak pamiętam nie była nawet w polu karnym.
0
@Chwytliwy Ta z drugiego zdj też nie ? :D
6
@Kengo Już przestańcie. Oglądałem mecze Liverpoolu z Wolverhampton i City i według mnie sędziowie podjęli dobre decyzje.
3
@Kengo Tam wcześniej ręka była u Bernardo Silvy przypominam,ale arbiter puścił grę, wiesz, ja oglądam mecz a nie patrzę na zmanipulowane zdjęcia.
1
@Chwytliwy dokladnie.
2
@Chwytliwy Aczkolwiek tutaj jest akurat głupota w decyzji arbitra. Też oglądałem ten mecz z City i pamiętam dokładnie te sytuacje. Silva dotyka ręką, jeśli arbiter to widzi to nie może puścić bo tam była korzyść dla City przecież, dopiro później była ręką Arnolda i kontra Liverpoolu i bramka na 1:0 jak dobrze pamiętam. Dlatego tam akcja powinna być anulowana w momencie ręki Silvy i nie byłoby w ogóle kontrowersji z ręką TAA i bramką dla Liverpoolu. Osobiście bardzo się cieszę że Liverpool leci po mistrza i oby tego nie zmarnowali (da się w ogóle to jeszcze zepsuć?), jednak uważam że sędziowie są subiektywni w tym sezonie PL i często mając wybór 50/50 jednak dają na korzyść zespołu Kloppa.
0
@zTx czy ja wiem, ja widzę różnie, raz na korzyść the reds, raz na niekorzyść, z United gola na pewno nie powinni na 2 do 0 mieć, a mieli, z City to głupota arbitra.
0
@zTx
też mam wrażenie że liverpool jest ciagnięty za uszy:)