La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

8

Jedyna nadzieja na uratowanie tego sezonu.
https://mobile.twitter.com/ArdaTuran/status/967805893076275200

0

@Veb1233 A miałem pytać,zadowolony póki co z Mourinho w totkach?

0

@Veb1233 Arda dzik xd

0

@Encore Ciężko ocenić. Jak narazie myślę, że na +, ale szału nie ma. Chociaż brak napastnika zdecydowanie nie pomaga, bo aktualnie to nawet taki Llorente by się przydał.

0

@Veb1233 A myślisz że przejdą Lipsk?

0

@Encore Trudne pytanie, ale myślę, że mimo wszystko przejdą, chociaż do meczu jeszcze trochę czasu. Gdyby Son w końcu wrócił do formy, to myślę, że bez większych kłopotów przeszliby Lipsk.

0

@Veb1233 Jakoś wydaję mi się że to może być najlepszy meczyk w tej kolejce.Obie ekipy lubię także liczę na spektakl :v

0

@Encore City z Realem też ciekawie się zapowiada. Liczę też, że Atleti zmobilizuje się na prawdopodobnie ostatnia nadzieje na uratowanie tego sezonu. W sumie każdy mecz w jakimś stopniu jest ciekawy. A akurat terminarz jest tak fajnie rozłożony, że te spotkania, które chce najbardziej obejrzeć są w różne dni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?