- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
79
Sytuacja Dembele to dramat w trzech aktach. Dramat piłkarza i człowieka, który nie może grać w piłkę i robić tego co w życiu kocha pewnie najbardziej. Dramat klubu, który zainwestował w niego ogromne pieniądze. Zapłacił ponad 100 mln i zapewnił potężną pensję. I dramat kibiców, którzy pokładali w nim ogromne nadzieje. Bo Dembele zawsze miał w sobie coś co sprawia, że człowiek czeka na jego powrót. Jedno z największych piłkarskich rozczarowań w ostatnich latach na pewno.
0
@Ratamahatta dla niego i dla wszystkich lepiej będzie jak odejdzie, jako kibic nie chce już jego powrotu na boisko bo mimo że lubię go oglądać bo ma wielki talent , to poprostu wiem że znowu się polamie a to mi niszczy psyche :)
0
@Ratamahatta Gość który sam jest sobie winny
2
@Ratamahatta On nie umarł i ma 22 lata
12
@takisobiektos Tak, sam sobie nogę połamał.
6
@takisobiektos brednie
0
@takisobiektos Wytłumacz, czemu niby?
0
@Dejvo Pierwsza jego kontuzja przed wszystkim z nie przepracowania okresu przygotowawczego do sezonu, bo postanowił strzelić focha na Borussię i walczyć o transfer, a pozostałe kontuzje są następstwem tej pierwszej
0
@takisobiektos Brednie.
Wtedy sobie rozwalił lewą nogę, a teraz prawą. No chyba, że pomiędzy nogami jest jakaś telepatia.
0
@takisobiektos Ale chłopie ilu było takich zawodnikow co nie przepracowali przygotowania, i nic im nie bylo ? Ty nie rozumiesz ze to miesien w drugiej nodze teraz ?? Po protu ma slabsze miesnie dwuglowe i tyle.