- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
5
Nie wiem czy już było i nie chcę mi się grzebać.
Bardzo prawdziwe - - Leo Messi jest jak Goku, ponieważ jest pokornym wojownikiem, ma naturalny talent, nie musiał się aż tak bardzo starać, żeby osiągnąć bardzo wysoki poziom. Charakteryzuje się spokojem. Jest prostym chłopcem, nie lubi wpadać w kontrowersje. Stał się najlepszym wojownikiem (w tym przypadku piłkarzem) na planecie Ziemia, dzięki temu, że zawsze utrzymywał swój poziom i każdego dnia przekracza sam siebie. ????
- Cristiano Ronaldo to Vegeta, ponieważ jest dumnym wojownikiem, który przez ciężki trening, osiągnął sam szczyt. Cały czas stara się być numerem 1. W rzeczywistości jest bardzo dobry, ale jego ego czasami czyni go aroganckim. Nie lubi przegrywać. Nie może też znieść faktu, że jest ktoś lepszy od niego. ????????
Mamy tutaj fanów Dragon Balla? Co byście dodali do opisu tych dwóch zawodników? ????
2
@SkN dlaczego kopiujesz tekst z fb? Od tego są prawa autorskie synu, mógłbyś chociaż podać źródło
4
@SkN Porównałeś CR7 do przyprawy???
0
@cinek090 Syna to możesz sobie znaleźć w stodole za domem, a jeśli Cie to bezpośrednio nie dotyczy to po co szukasz atencji? Wkleiłem fajny tekst i nie udaję, że to moje słowa więc czemu na siłę chcesz mi dogryźć?
1
@SkN Coś w tym jest prawdy, tak jak Vegecie bardziej zależało na rywalizacji z Goku tak wydaje się, że jest podobnie w przypadku CR do Messiego. Choć koniec końców i tak się szanowali wzajemnie.
0
@KapitanFCB Tak bo nie wszyscy ją-go lubią aczkolwiek jest aż nadto potrzebny ;)
2
@SkN Lubię DB, ale wolę Kapitana Hawka, więc lepsze dla mnie jest porównanie do Tsubasy i Hyugi :D
0
@GregSTG Równie prawdziwe :)