- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
2
10 czerwca mamy z narzeczona zaplanowany ślub i wesele, udało nam się znalezc termin zapasowy pod koniec tego roku, ale boli serducho gdy trzeba przekładać tak ważne wydarzenie.. i kilka zaliczek też w pizdu... Tak musiałem to z siebie wyrzucic nawet tutaj gdzie nikt mnie nie zna
0
@hefaj6 Na razie to zagadywanie, ale wiesz, że jest możliwość nasilenia epidemii właśnie pod koniec roku?
0
@hefaj6 Grunt, że Ci lżej na pewno, a i jak mocno zwiążesz to i żona nie ucieknie do tego czasu :D
0
@hefaj6 Współczuję. Mam nadzieję, że w końcu ślub sie odbędzie. Dacie radę ;)
0
@hefaj6 tak żartując "To znak że masz jeszcze drugą szansę". Ale współczuję i życzę szczęścia :)
0
@hefaj6 ja miałem iść chyba 6 czerwca, przełożone na styczeń. Siostra mojej Eweliny miała mieć 1 sierpnia przełożone na wakacje przyszłego roku. No także tak się sytuacja ma. Współczuję ale może się zastanowicie przez ten czas że szkoda kasy na tą szopkę:D
0
@ShinobiQWE słyszałem o tym, jeśli tak będzie to już nic trzeci raz nie będziemy organizować i przerzucać tylko zorganizuje sie ślub bez wesela
0
@hefaj6 Wydajcie weselne pieniadze na wakacje na jakiejs wyspie,akurat nikt sie potem nie przyczepi ze nie zrobiliscie baletu :p
0
@Bykunn Mnie się zwróciło, jeszcze sporo na plus byłem, a co sie wybawiłem to moje, a kawalerski to był, że klękajcie narody :D
0
@hefaj6 ja mam 29 maja i slub bierzemy, a co z weselem to zobaczymy
0
@HueHueszki no ja jak patrzę na kolegów to mają na tych weselach więcej obowiązków i stresu niż zabawy ;) ale pewnie każde wygląda inaczej i każdy inaczej podchodzi
0
@Bykunn wystarczy się nie przejmować czy się wszystkim spodoba, odpowiedź brzmi - nie, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził :D jak się to zrozumie przed weselem to się człowiek niczym nie martwi.