- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
106
Po raz kolejny mężczyźni są bardziej poszkodowani niż kobiety. Koniec z kolegami, restauracjami, pubami, piłką nożną..
Natomiast kobiety mogą nadal robić to co zwykle robią - prać, prasować, gotować, zmywać, sprzątać i narzekać :)
2
@Janiama A bo kobiety nie mają koleżanek i kolegów i nie potrzebują spotkań towarzyskich, tak?
0
@Janiama Oj, wyczuwam męski szowinizm.
1
@Janiama Czytając twoje komentarze to Ty też tylko narzekasz.
12
@Janiama Damy już się burza zamiast traktować ten wpis z dystansem :)
11
@July_6_BcN @Chakalaka @Xwowrak to raczej miał być joke.Chilll
0
@Encore Dzięki, sam bym się nie domyślił.
5
@Chakalaka Też mi się tak wydaje :v
1
@Janiama Doskonała wypowiedź, w pełni popieram!
0
@Encore Słaby joke xD
0
@Janiama Moja była by Ciebie już zwyzywała od męskiej szowinistycznej świni. :D
2
@Encore Patrząc na ego pana piszącego post to bym się nie zdziwił jakby to nie był żart :D
1
@daniel32778 ja bym taką na balkonie trzymał
0
@Janiama wypadałoby napisać, iż ten post jest żywcem skopiowany.
0
@badej60 A ty masz takie kompleksy mojej osoby że przesłania tobie wszystko to co pisze. Myślę że jesteś bardzo smutnym człowiekiem i trochę żal mi ciebie ale tylko trochę.
0
@Kurkmen Skąd wiesz kto z kogo skopiował?
0
@Janiama hahahahhaah co za gość :D
2
@Janiama Potwierdzam. Plecy mezczyzn po kwarantannie https://scontent-hel2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92939431_2730081297060639_2842586601203171328_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=UHnHrigdiJMAX_kx_5e&_nc_ht=scontent-hel2-1.xx&_nc_tp=7&oh=6b9947851a40e5de1d251ae6b02e9d3d&oe=5EBED20E