La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

4

Jesli ktos lubi poranna kawe, to polecam malo znana w Polsce metode parzenia po neapolitansku.
Laczy w sobie dobre cechy:
- kawiarki (dosc mocna kawa tzw moka, nie za duzo jej, nie za malo)
- filtra - dziala na zasadzie filtra, ale olejki smakowe nie zostaja w filtrze, bo go po prostu nie ma
- french press - jak wielu twierdzi - najbardziej czysta forma kawy

Ladna, zgrabna, szybka w czyszczeniu, na lata.

https://lushbite.com/images/large/neapolitan_flip-drip_coffe_and_barley_brewer_steel_ilsa_LRG.jpg



0

@Colon "Zaparzacze do kawy Napoletana to jeszcze inny, oryginalny sposób parzenia znakomitej kawy włoskiej, inspirowany tradycją Neapolu. Kafetiery neapolitańskie są doceniane przez wytrawnych smakoszy kawy, która dzięki odpowiedniej temperaturze i nieco dłuższemu zaparzaniu zyskuje wyjątkową barwę i unikalny bukiet smakowy południowych Włoch. Oferowane kawiarki neapolitańskie, wykonane w całości z polerowanej stali nierdzewnej, wyróżnia perfekcyjne i estetyczne wykończenie. Także wewnętrzny system filtrów kafetier zbudowany jest ze szlachetnej stali nierdzewnej INOX 18/10. Kafetiery Napoletana cechuje bardzo prosta konstrukcja i znacznie łatwiejszy sposób parzenia w stosunku do tradycyjnej, włoskiej moki, nie ma tu gumowych uszczelek i zaworków, otrzymujemy większą ilość kawy i są one łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Po zdjęciu zaparzacza z dzbanka, zamykamy kafetierę pokrywką i serwujemy kawę w eleganckim naczyniu bezpośrednio na stół. Decydujący jednak zawsze pozostanie smak i aromat neapolitańskiej kawy."

konto usunięte

0

@Colon Bardzo podoba mi się melodia w tym filmiku, chyba kupie to ustrojstwo :)

1

@Avada Kedavra ja moja mam juz chyba z 10 lat. ostatnio czyscilem soda oczysczona i wyglada jak nowiutka. Nie byla tania, ale pratkycznie jedna na cale zycie, wiec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?