- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Obejrzałem wlaśnie kolejne skróty z Bundesligi. Kurcze niesamowitę jaką przemianę przeszedł Bayern po przejęciu ich przez Flicka, statystyki niesamowite, do tego bardzo przyjemnie sie ogląda ich grę. Przebił start Guardioli w Monachium a to jest coś (22/25 wygranych). Mogą być w tej wznowionej LM faworytem, oczywiście czas pokaże w jakiej formie wrócą pozostali ale widać, że to już nie jest efekt nowej miotły tylko po prostu gość wie co robi. Liczyłem po cichu, że podobnie to będzie tutaj po przejęciu przez Setiena ale cóż nie udało się tak dobrze chyba trafić no ale zobaczymy na koniec sezonu :P
1
@Kvothe07 Według mnie akurat Bayern będzie miał problem gdyż po zakończeniu ligi znów będą mieć ponad miesiąc przerwy przed startem LM i osobiście mam nadzieję, że te przerwy odbiją się na ich formie.
1
@Kvothe07 Dobrze grają, ale w momencie gdy zacznie się LM, oni będą jakieś 1.5 miesiąca bez oficjalnego meczu. To może być olbrzymia różnica, więc ciężko póki coś mówić o faworytach w LM.
0
@SkN To fakt, ogolnie ta LM moze byc bardzo przewrotna bo takie PSG juz przeciez zakonczylo sezon wiec ciezko bedą mieli z przygotowaniami :P Chociaż wydaje się, że Niemcy akurat jak to Niemcy, coś wymyslą żeby być w formie (może właśnie sparingi z PSG, Lyonem, Ajaxem etc.) Czas pokaże, po prostu już przed przerwą z racji korony wyglądało to dobrze a teraz po powrocie dalej tak jest, myslalem wlasnie ze będzie odczuwalnie gorzej więc no dla mnie patrząc też na to co pokazywały pozostałe drużyny wcześniej Bayern jest jednym z faworytów :P