- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1777 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1777 Culés
7
Smutne i prawdziwe...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/103519307_626158658244337_2683659586972193483_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=lqrw6dhZqn0AX_7oYN3&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=6&oh=fc2bd8dbba5548129101dc009e7f8819&oe=5F0BD3AF
2
@norbi77 Lepiej tak niż odwrotnie :P
5
@norbi77 Troche smutne tak, ale z drugiej strony w finalach byl i Argentyna dostarczala nam wielu emocji i frustracji. Ostatni meczyk vs Francja tez mega sie ogladalo.
3
@norbi77 zapomnieli na Argentyńskiej półce dodać MŚ U20 i letnie mistrzostwo olimpijskie, oba złota :P
1
@Explode Dla Argentyńczyków liczy się tylko MŚ! :D Mógłby wygrać pierdyliard wszystkiego ale nie wygra MŚ jak boski Diego to wiadomo, że jest gorszy. Wyczuwam tu pewien kompleks Brazylii ale może się mylę ;)
3
@norbi77 Sporo piłkarzy oddałoby wiele żeby w ogóle znaleźć się w finale mundialu, zostać najlepszym zawodnikiem turnieju o takiej skali, być 2x w finale Copa America, zdobyć złoto olimpijskie.
Brakuje mu wygrania większego turnieju, ale gdyby nie Leo to Argentyna by z grupy nie wychodziła, więc nie rozumiem ludzi, którzy oceniają go przez pryzmat tego, czego on sam nie zaprzepaścił. Każdy wie jakie nazwisko powinno się tu pojawić jeśli chodzi o głównego winowajce porażki z Niemcami i potem z Chile w CA.
0
@PawkoFCB No jakie? Higuain bo nie strzelił jednej sytuacji? Argentyna miała farta, że w ogóle doszło do dogrywki, bo tak naprawdę Niemcy w tym meczu raz na pewno, jak nie dwa obijali słupek, Kross miał dwie patelnie wyłożone i jeszcze były ze dwie-trzy inne bardzo groźne sytuacje. Nawet gdyby było te 1-0 wtedy... To nie jest jednoznaczne z tym że by ten wynik dociągnęli. Bramka zmienia często taktykę i mecz by wyglądał zupełnie inaczej.
O Palaciosie z dogrywki jak spartolił nikt nawet nie pamięta. Obiektywnie patrząc Niemcy wygrały ten mecz zasłużenie. Byli lepsi, stworzyli więcej okazji, wygrali.
Co do meczów w CA to jakoś ich nie pamiętam. Ale pamiętam, że Messi zmaścił jeden z karnych, a Chilijczycy po prostu strzelali je lepiej.