- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
8
Ależ wy jesteście "obiektywni", aż do przesady. po raz kolejny real ukradł punkty, a wy ich usprawiedliwiacie i piszecie, że sami jesteśmy sobie winni. Ok, my nie daliśmy rady ugrać 3 pkt z Sevilla, ale to dlatego real ma dostawać punkty i nas wyprzedzać? Po klasyku mogli ciągnąć lidera, a że są słabi jak barszcz to nam go oddali. Nic nie usprawiedliwia kolejnych przekrętów, a już najśmieszniejsze jak "obiektywny" kibic Barcelony chce to robić.
3
@arasz1819 Chusteczkę?
Obiektywnie to im się należy, bo wygrali klasyk, a Barcelona pogubiła frajersko punkty na wyjazdach.
10
@Zoker tokiem takiego rozumowania to po co sezon, jak wystarczy klasyk rozegrać? :] real może kraść punkty, bo Barca frajersko zgubiła punkty. Serio? Aż tak nisko?
2
@Zoker haha, co za bzdura, po meczu z sociedad powinni mieć mniej pkt od Barcelony!
4
@arasz1819 Kraść? Jak można być tak zaślepionym? Gralibyśmy swoje i nie remisowali/przegrywali z ogórkami to mistrz byłby nasz. Sędziowanie w Hiszpanii jest na tragicznym poziomie i nie raz, nie dwa sędziowie mylili się na korzyść Barcelony. Zdejmij klapki z oczu i popatrz na grę Realu, która wygląda o niebo lepiej niż żałosny futbol Barcelony, który Blaugrana prezentuje od pewnego czasu. Klepanie przez cały mecz wszerz boiska i liczenie na geniusz Messiego? To nie powinno wystarczyć na majstra i zapewne nie starczy.
0
@Zoker Chociażby grali największą padake świata to nie znaczy, że real ma dostawać punkty za nic? Czego tu nie rozumiesz? Grali lepiej niż Barca i dlatego mieli prawo dostać punkty z d...y. No logika Foresta Gumpa
0
@Zoker tylko,ze to nie ma znaczenia jak gra Barca.wazne jest to w jakis sposob zdobyl punkty Real