- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1268 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1268 Culés
18
Oficjalnie: Sameul Umtiti z dyskomfortem w lewym kolanie.
Któż by się spodziewał..
0
@BarcaInfo drugi Dembuś
4
@BarcaInfo Szkoda człowieka.
0
@BarcaInfo to dlatego tak wolno wracał w meczu z Celtą..
0
@BarcaInfo
Moze jakby szybciej biegal, to by go omijaly kontuzje ;)
0
@BarcaInfo Tym razem zamiast zabiegu zostanie zastosowanie leczenie zachowawcze przez szamana z Kamerunu. A mieliśmy najlepszego obrońcę na świecie...
0
@BarcaInfo No to na bank poleci pod młotek oby się chętny tylko znalazł...
16
@Chwytliwy Nie szkoda. Mógł od razu przejść operacje, a nie leczenie zachowawcze.
1
@BarcaInfo Myślę, że trzeba schować sentymenty do kieszeni i dla dobra tego klubu pożegnać się z nim i z Dembele, tylko miejsce zajmują komuś kto mógłby nas wzmocnić.
0
@BarcaInfo od dłuższego czasu mamy praktycznie dwóch stoperów, eh. Pod nóż chłopaka i oby wrócił silniejszy
0
@BarcaInfo Pozytyw tej informacji jest taki, ze nie bedzie blokowal Arajuo.
0
@BarcaInfo może Barca założy szpital klubowy ????
0
@BarcaInfo Nie szkoda ci osoby która co rusz doznaje urazów? Ja nie mogę, a najwidoczniej uważał, że ta decyzja jest dla niego najlepsza więc taką podjął, popełnił błąd i tyle.
7
@Chwytliwy No właśnie przez takie, a nie inne dezycje nie jest mi szkoda. Lekarze doradzali mu ten zabieg, a teraz są właśnie takie efekty.
2
@BarcaInfo Ale wraz ze sztabem wyszedł z takiego założenia, że leczenie zachowawcze będzie lepsze niż pójście na stół, Henderson też leczył się zachowawczo i to pomogło, najwidoczniej popełnił błąd wraz ze sztabem i miał ku temu prawo, bo też jest człowiekiem i też popełnia błędy, ale jest go szkoda bo ciągle doznaje kontuzji i nie może wrócić do tego w czym jest świetny, czyli do grania w piłke,bo na złość nie leczył sie zachowawczo.